• eskilerden hatırladığım bir yazar, tekrar dönmüş. yazdığı okunmaya değer, liseli geyikleri arasından sıyrılan, günümüz sözlüğünde nadir bulunan yazarlardan
  • ekşi sözlüğün şu son dönüştüğü durumu düşündükçe bana yıllaaaaar sonra ilk kez bir suser* başlığı altına hiç aklıma bile gelmezken yazı yazdırabilecek kadar okuması keyif verici entrylerin sahibi, komutan gibi komutan.
  • çöp entry dolu şu sözlükte o kadar kaliteli entryler giriyor ki, helal olsun. askeri tarih ve silah teknolojisi üzerine yetkili bir abi olduğunu düşünüyorum.
  • karışık çerez tabağındaki antep fıstığı gibi yazar. 400* metreden belli ediyor entrileri kendisini.
  • iyi yazar. bilgilendirici entrylerinin devamını bekliyoruz.
  • yeni keşfettiğim, yarın 7'de kalkacak olmama rağmen ulan ya uçururlarsa, ya kendi silip giderse diye şu saatte bile deli gibi entrylerini okuduğum, okudukça okumaya doyamadığım yazar.
    teşekkürler arkadaşım, iyi ki varsın.
  • son dönem sözlükte oluşan bir boşluk vardı. kaliteli yazarlar ya gidiyor ya da gönderiliyordu. şu dönemde böyle bir yazarın gelmesi büyük lütuf.
  • adam biliyor. sorun o da değil. bilebilir. okumuştur, mesleği gereğidir, odur, budur... olabilir yani. sorun şu aslında:
    adam hem biliyor, hem de yazabiliyor.

dur bakalım krupp' ta kaldım. alman çelik sanayi hakkında neler öğreneceğim acaba diye meraktan çıldırıyorum ama gözlerim yoruldu.

bu arada komutanım, allah kızını sana bağışlasın, kıbrıs savaşı hakkında bir okuma önerin varsa rica edeceğim. ya da boşverin öneriyi filan muhakkak biliyorsunuzdur. yazsanız da okusak.

arzederim!
  • (bkz: #58071398) entrysini okudum, macera-korku romanı okur gibi kaptırdım kendimi. bu gece uyuyabilir miyim bilmiyorum, ama uyursam kabus kontenjanından ne göreceğimi tahmin edebiliyorum.

anladığım kadarıyla hem çok şey bilen hem de yazmayı bilen sözlük yazarıdır.

edit: vay anasını sayın seyirciler, devamı da varmış (bkz: #58132265)

ben bir kahve yapayım en iyisi.

not: beklenen istanbul depremini de böyle anlattığı bir entry varsa söyleyin bakmayayım. "bomba yakında patlasa bari" moduna girdim zaten, onu da yazmışsa gider fay hattının üzerine taşınırım herhalde.
  • askeriyede yetkili bir abi olduğunu biliyorduk. umarım bir sıkıntısı yoktur, iyidir.
hesabın var mı? giriş yap