• ankaraya en çok yakışanlardandır.

ankarayı kısa zamanlığına da olsa devlet binalarının egemenliğinden çıkartıp şöyle sanki gizemli bir şehirmiş görüntüsüne sokar.

bu sis en güzel aştide görülür.

ondan daha güzelse bilkentte. koskocaman üniversite taşıyla toprağıyla hayalet bölge moduna girer.
  • yanındaki adamı görememeye neden olur. sen konuşursun ama o orada olmayabilir. belki hiç orada olmamıştır. ne insanlar gördüm, aslında yoktulasfdfgt.
  • demokrağsi düşmanı darbeci şerefsiz !!

:(
  • bakmaya doyum olmaayn sehir goruntusu niteligindedir.
  • her akşam saat ondan itibaren büyük esat civarında cüretkar giysileri ile görülebilirler.
  • dün gece şehre post-apokaliptik bir ambiyans katmış sistir.
  • bu iğrenç pis puslu havayı bir tür şehir manzarası gibi görüp mest olanların nasıl bir aşk yaşadıklarını çok merak ediyorum. tozun pasın egzosun yere çökmüş haline mehtabı izliyor kafasıyla bakmak için güzel bir kafa lazım.

yolu seçmek için kıstığım gözlerim sabahtan beri açılmıyor, endişelenmeye başadım. beyle kaldım sanırım.
  • yoğunluğu nedense ostim'de tavan yapan sistir.
  • insana gök kubbe her gün biraz daha aşağı iniyormuş gibi hissettiren sistir. güneş en son ne zaman çıkmıştı?
  • gerçekten de artık silent hill içine import edildiğimi düşünmeye başlamama sebebiyet veren meteorolojik olay. sağdan soldan yaratık çıkacak diye korkuyorum özellikle doğukent bulvarında.
hesabın var mı? giriş yap