• (bkz: #153086781)

krosfitbucks?!.. o ney gardaş yenir mi
    görsel
  • slav işgalinin yanında bir de suriyeli tehdidi oluşmuş güzelim şehir. sosyal medyada gördüğüm bir videoda çocuğu ile denizde yüzen bir kadını gizlice çekip ''turkish mom (ağzından salya akan emoji ile)'' diye paylaşmışlar. kışın istanbul'da vapurlarda kızların popolarını kayda alanlar yaz gelince antalya sahillerinde pislik yapmaya devam ediyor.
  • sözde o kadar suriyeliye rağmen halep işi yapan bir lokantası bulunmayan, bulunsa da belli etmeyen şehir.
  • batı ilçelerine gittikçe güzelleşiyor burası. medeniyet biraz düşüyor, maliyetler insafsızca artıyor ama yine de güzel. yalnız çok kötü bir belediyesi var gördüğüm kadarıyla.

diğer yandan inanılmaz bir emek sömürüsü yaşanıyor şehrin temel gelir kaynağı olan turizmde. yıl boyunca devam etmeyen işlerde köpek gibi çalıştırıyorlar milleti. ne sendikaları var ne bir şey, olsa da zaten hakkını savunmaz bu insanların.

neyse şu da alakasız ilişsin:
    (bkz: #151580395)
  • bugün yoldan öylesine geçtiğim bi yerin fotosunu çekip paylaştım, neresi burası diye herkes sordu. bilmiyorum oylesine geçerken çektim dedim. arkadaşlarımın yarısında aynı noktada bu yerin fotosu varmış. herkes arşivini döktü ortaya. her yıla ait fotosunu gördüm nerdeyse ahshah. allaşkına özel bi adı olan varsa yeşillendirsin beni

görsel

yeşillendirme için teşekkürler suserlar. kadınyarı kanyonuymuş. benzer isimler de yazanlar oldu. efsane uyduranlar da var
  • artık yazın gelmesi gereken şehir
  • hayal kirikligi oldu ama yagmuru, simsegi, firtinasi da guzel. dunyanin en guzel sehri (cok sehir gordum merak etmeyin).

fakat onceki gelisime gore cok fazla pakistanli ve arap var. beach park’in oldugu caddeden gulluk tarafina kadar gunun hangi saati olursa olsun yurumek inanilmaz zevkliydi ancak simdi sirt cantali tuhaf ortadogulu tipler yuzunden pek mantikli gelmiyor. lara tarafi ise full slav. slavlar sehre guzellik katiyorlar o ayri. digerleri icin ayni seyi soyleyemeyecegim.
  • sözlükte chpli olmayan aktrollerin chpye ilişkin yazdıkları şehirdir. sen git suriyelilerinle, asgari ücreti 8500 olan ülkede aylık kirası ortalama 25bin olan şehrindeki yoksullaşma ile ilgili yaz.
  • slavların şehre güzellik filan katmadığı en az ortadoğulular kadar şehri mahvettiği bir yer antalya. avrupa’nın ortadoğulusu diyebileceğimiz slavlar; antalya’yı sömürüyor ve deyim yerindeyse posasını çıkarıyor. kente ve insanına hiç saygıları yok, koca antalya’yı tatile geldikleri bir otel gibi
    görüyor ve öyle de davranıyor. kente karşı aidiyetleri yok ama kendilerini kentin sahibi sanıyorlar. ayrıca bunların da ülkelerini savunmayan ortadoğululardan bir farkı yok. sadece bunların parası ve çoğunluğunun da parası varmış imajı var o kadar. umarım bir an önce giderler de bir hekim, bir yan dal asistanı maaşının 1/3’ünü 25 yıllık evlere kira olarak vermeye devam etmez. bu ülke bizim, bu şehir bizim. slavlar da suriyeliler de artık gidin.
  • mevcut büyükşehir belediye başkanı muhittin böcek'in kent için çalışmak bir yana, kente özellikle seçim döneminde pek de uğramadığı bir yer antalya. özellikle son dönemde trafik yoğunluğu çok fazla arttı ve büyükşehir belediyesi sorunla ilgilenmiyor. toplu taşıma zaten büyük dert. paşamız, başkanımız muhittin böcek otobüs esnafını üzmesin diye ulaşıma sürekli zam geliyor. ancak araç sayısı hala yetersiz ve otobüs şoförleri saygısız tipler.
    özetle; muhittin böcek çalışan, çalışkan başkan falan değildir. konyaaltı ile doymamış, antalyanın tümüne gözünü dikmiştir. önümüzdeki seçimde kendisinin karşısında deccal aday olsa, deccale oy vereceğim kişidir.
hesabın var mı? giriş yap