• video

beni üzen bir kadına ait röportajdır. üzüldüğüm nokta şu ki kendisine ne izletseniz belli ki ona göre karar verecek. ülkede böyle milyonlarca insan var. akşam haberlerinde ana akım medyada ne görüyorsa ona inanıyor. keşke biraz sorgulama yeteneği olsaydı.
  • haberleri dinliyorum diyerek kastettiği a haberi dinlemek. a haberi dinleyerek başka türlü düşünmesi çok mümkün değil.
  • askıdan aldığı ekmek ile ekonominin iyiliğini, açlık olmağını savunan teyzedir. (bkz: https://twitter.com/…tatus/1451612152951975941?s=21) en kısa zamanda askıdan zıkkımın kökünü almasını dilerim.
  • izlerken sinirden kendimi s*kmek istediğim röportajdır.

bu kadın askıdan ekmeği "enayi malı" diye alan bir açgözlü değilse düşünme yetisini yitirmiştir. ekmek alacak paran yoksa nasıl aç kimse yok diyebiliyorsun?

gerçekten akıl tutulması, nerden tutsan elinde kalıyor.
  • her bu tarz video izlediğimde, atatürk'e çok daha büyük saygı duyuyorum. düşünsene bu insanların 100 yıl önceki versiyonuyla neler başarabilmiş...
  • koca bir tencerede yavaş yavaş haşlanıyoruz demekten kendimi alamıyorum böyle şeyler gördükçe. bir kurbağaya benzettim durumumuzu ama durum ortada ne denilebilir başka?
  • teyze gerçekten mi saf yoksa trol mü anlayamadım, rolünü iyi oynuyor her kimse.
  • öööf boş beleş ya. ne diyordum... boş beleş bir kadınla yapılan röportaj. bıktım türkiye'de şu tarz insanlarla aynı havayı solumaktan.

laflara bak çay demle !
  • “askıda ekmek” , “askıda fatura” gibi yardım olaylarına -en azından bu toplumda- karşı olan birisi olarak hiç şaşırmadığım söylem. bırakın dibi görsün, bırakın açlığı yaşasın. ondan sonra tutalım o mikrofonu, bakalım neler diyecek. isyan bayraklarını çektiğinde hala destekleyecek mi acaba kendisini o açlığa, yokluğa muhtaç edenleri?
  • muhtemelen ekmeği alacak parası olan ama "beleş" bulduğu için askıdan alan kadın içeren videodur.
hesabın var mı? giriş yap