• alenen aptallık yapan kadındır. kocamın ayaklarını gerekiyorsa yıkarım, sağlıktır hastalıktır.

ancak beni böyle çekip sosyal medyada yayınlarsa dalga geçer gibi, ağzına sçarm.
  • ben parasız yapardım ne olacak dediğim şey.
    ama işte ayakların ucunda arda var.
  • iki soru aklıma takıldı bu fotoğrafta:
    1- fizyoterapistlerin işi ayak yıkamak mı?
    2- vileda kovası mı o kova?
  • ıster ayagini yikar, ister sirtini keseler, ister taharet aldirir. kari koca olmus insanlar. bize ne.

haa bi gerizekalilik yapmis millete duyurmuslar bu hadiseyi ama sen de takip etme be cocugum.

(bkz: arda turan gorgusuzlugu)
  • alt kültür her yerde her şartta alt kültürdür ve bununla övünmeye bayılır. muhtemelen kendi tercihi olduğunu düşünüyordur. tabii maddiyat da bir etken olsa gerek...
  • ekleme: bu tırt konuyu gündemde tutacağımıza, gündemde tutabileceğimiz daha önemli bir konu: yatağa bağımlı necat'a yardım ediyoruz

----

ulan arda ya. sempatik bir çocukken tam bir b*rzoya dönüştün.

aslında yaptığı şey gayet normal sayılır. halı sahadan sonra bazen ben bile anneme veya kardeşime aynı şeyi yaptırırdım. ben yaptım diye değil ama yapılması normal bir şey olduğunu futbol oynayan çoğu kişi bilir.

ama sıkıntı olan şey şu: neden paylaşıyorsun arda? neden amk? sosyal medyaya her bokunu paylaşmak zorunda mısın? iticisin olum. yapma.

şu nefret ettiğim emre bile göze batmadan topunu oynamaya çalışıyor her ne kadar hala çirkef olsa da. en azından futboldaki çirkefliğiyle gündeme geliyor gelecekse de. ama sen başka bir hikayesin.

kısacası: story'i keşfedeni sikim.

------

reddit2: "sen de ayağını kadına yıkatıyorsan ardadan farksızsın", "futbolcular ayağını yıkatmaaz, duş alıyorlar zaten" diyenler oldu bana. halı sahada top oynadıktan eve gelip "ana galk ayağımı yıka" dediğimi sanıyorlar herhalde. gerçi üst tarafa "yaptırırdım" diye yazdığım için böyle düşünmüş olabilirler ama uzun uzun sakattım, onlar önerdi vs. diye mi açıklayayım amk. ne var bunda? ailemden biri benden bir şey isteyecek ve ben ona "hayır bu cinsiyetçilik" mi diyecem? kafayı yemişsiniz cidden. saygı algınız "ayak yıkatmak saygısızlıktır"ı içeriyorsa, mükemmel bir erkeksiniz, bravo, zaten burada tartışılan şey de ayak yıkatmasıydı ve bunu yaptırmayacağınızı ekşide belirterek ne kadar mükemmel bir erkek olduğunuzu anlamamızı sağlamanızdı. teşekkürler.

feministler ve social justice warriorlar hiç tat vermiyor. lütfen yapmayın.
  • demeyeni vuruyorlar ama yine de söyleyeyim.
    normal olandır. erkek de eşinin ayağını yıkayabilir.
    kadın da öyle.
    ancak bu sosyal medyada veya herhangi bir yerde duyurulacak bir şey değil.

arda turanın her hareketi batıyor gözüme o derece garipsiyorum bu adamı.
    oysa ne severdim ilk zamanlar. garip hayat.
  • baktı arda bi boka yaramıyor kovasını deniyor yenge..
  • bi hastalığı vardır yıkarsın tamam ama bununki sırf hava atmak kendini bi şey sanmak için o telefonu kafasında parçalada yeridir kadının sen kimsin de o hareketten prim yapıyorsun ya
hesabın var mı? giriş yap