• harika görünen dış cephe!

https://twitter.com/…?t=snyxhfew3qrlb7tp6jgh0q&s=19

edit: yazilanlardan ve mesajlardan anladigim kadariyla bu normalmis, buyuk diger stadlar da boyleymis. ben yine de daha bakimli ve guzel gorunmesini isterdim.
  • kimse demedi mi binlerce turist gelecek şuraları biraz temizleyelim diye?
  • keşke itibardan tasarruf olmaz kısmı kişilere değil ülkeye hizmet edecek şekilde işleseydi. dünyada yüzlerce cayır cayır cepheli stat var. bizde de var ama bu milattan önceden kalma stada final maçı alıyorsak biraz güzelleştirseydik cephesini yollarını vs
  • taksi olayından sonra yaşanılan ikinci utançtır. binlerce turist geldi lan. hiç mi bakmadınız? ülkemizde spor bakanlığı var, belediyesi var, bilmem nesi var. hiç mi ilgilenmediniz? o kadar saray şatafat yapıyorsunuz ,cumhuriyetin yüzüncü yılında ülkemizde oynanan finalin hiç mi değeri yok gözünüzde? binlerce turist maçı izlemeye gelecek. hiç mi çalışma olmaz bununla alakalı arkadaş? ne berbat bir ülkeyiz arkadaş ya.
  • dünyanın en büyük spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyorsun şu tabloya bak.sonra neden türkiye'ye dünya kupası verilmiyor neden büyük maçlar verilmiyor diye ağlıyorlar.utanç verici.
  • bakimsiz bir dis cephe.

maçı bari fb , gs , bjk stadlarinda oynatsaydilar. suan hangisi daha uygun bilmiyorum ama hangisi en iyiyse onda olsaydi su görüntü verilecegine.

edit: sadece olimpiyat in kapasitesi yeterliymis
  • bir de utanmadan olimpiyatlara ev sahipliği yapmak istiyorsunuz. köpek bağlasan durmaz resmen.
  • ülkenin özeti gibi stad.
  • neresi içler acısı imiş ben anlamadım. normal betonarme yapı işte. boya badana ne ulan? siz nerede gördünüz betonarme yapının boyandığını? gidin italya'daki statları görün ne haldeler. gidin nou camp'ın döküntü halini görün. ayrıca burası ortadoğu oğlum kabul edin artık. çok bile bu ülkeye.
  • ismi atatürk diye gram yatırım, çevre düzenlemesi, güzelleştirme vs. yapmamış adamlar.

oysa ismini değiştirip "türkiye yüzyılı rte istanbul olimpiyat stadyumu" yapsalar birkaç hafta içinde abad ederlerdi çevresini.
hesabın var mı? giriş yap