• "benim naçiz vücudum elbet kilo alacaktır, fakat oyların eşitsizliği teorim ilelebet payidar kalacaktır"

aysun kayacı
  • gayet taş ve iyidir. 2001 yılında lisedeyken, kendisini ağzımızın suyu akarak takip ediyorduk. aradan 20 yıldan fazla geçmiş hala muhteşem bir kadın.
  • seneler seneler önce ortaya koyduğu benim oyumla çobanın oyu bir mi feslefesinin kurucu mimarıdır.

aynı zamanda felsefe taşıdır.
  • hala cok guzel bir kadın. evet kilo almış, coluk cocuk yıpratmış ama duru guzelligi hala orada.

hey gidi aysun reis.. zamanin blonde bombshell'i..
  • 20sene once soylediklerine kufur eden hepimizi tarih haksız çıkarmış, karma ulkenin belasını vermis, kendisi ise nirvanaya ulaşmıştır.
  • hala taş gibi. zaman tersine akmış kendisi için. koyu renk saçlarla ise kardashian klanlarından fırlamış gibi hafif de balık etli.
  • hala gayet güzel kadındır. doğal güzelliğini bozup plastik surat plastik meme olmaması beni mutlu etmiştir. zekasına ve güzelliğine yapılan tüm iltifatları hakeden kadın.
  • ünlü filozofumuzun mükemmel son haldir.

kadın 43 yaşında, çoğunuzun da söylediği üzere hala gayet iyi.
  • ben bu kadını yeditepe’de okurken okulda görüyordum, çok güzeldi.

aradan 15 sene geçti, şimdi tamamen makyajsız, habersiz çekilmiş fotoğrafına bakıyorum, hala çok güzel.

eminim, çoğumuzdan da mutlu ve güzel bir hayat yaşıyordur.

aysun kayacı buraları zaten okumaz ama, okuyorsa da bilsin, kendisi şu yaştaki haliyle, türkiye’nin yüzde 99,9’unu eler.

kalan 0,1 de onu eleştiren zarganalara kafayı çevirip bakmaz bile.
  • sabah sabah televizyonda ilgili haberin videosunu izledim. kamera hareketlerinden gizlice çekildiği belliydi. kadın kameraya çekilip çekilmedigini anlamaya çalışıyordu. haberi sunan spiker de "işte habercilik başarısı" diyordu. şimdi soruyorum, bu magazincilerin kadınları gizlice çeken afganlardan ne farkı var? gerçekten sinir bozucu.
hesabın var mı? giriş yap