• bir trojan horse.. udp uzerinden cali$tigindan anti virus programi olmadan detect edilmesi de gayet zordur portscan de yemez..
  • canınız sıkıldığında bazı embesillerle dalga geçmek veya 2-3 gün içinde bitecek internet bağlantınız için bir kaç username ve password yürütmek için kullanılan trojanların en iyi ve yaygın olanlarından.
  • ingilizcede "göt" ün kibarcası.
    (bkz: bu memlekette göte göt denir)
  • netbusa gore daha karizmadir arayuzu olsun, kullandigi port olsun.sweep ozelligi vardi bunun son ip numarasi yerine * koyuyordunuz o ipleri scan ediyordu.sayfalarca accountunuz oluyordu.
  • ilk hack denememde kullandığım programdır (okuyan da nsa hackliyorum sanacak, küçükken mirc'de trojan falan atıp ya da ip bulup, monitör ve cdrom açıp kapayıp eğlenliyoduk). nasıl kullanacağımı tam anlamayıp kendi ip'mi yazdıktan sonra bağlan tuşuna basıp bağlanınca çok sevinmiştim. hemen "eject cdrom" düğmesine bastım, kendi cdrom'um açılınca korkup bilgisayarın fişini çekmiştim.
  • super kahraman diye tabir edebileceğimiz internetteyken pc'yi koruyan en iyi programlardan biridir.doğru kullandıldığı takdirde davetsiz misafirlere izin vermediği gibi yabancı bir bilgisayarı tamamen kontrol altına almak isteyenler için de idealdir.windows 95'ten itibaren tüm windows sürümlerinde çalışır.
  • bo detect diye bir program vardi bilgisayari sirf bu trojana karsi korumak icin.
  • zamanında bol bol milletin internet şifresini kırmak için kullanılan programdır. hacklenilen hedef pc de ekran bir ters çevrildiğinde karşıdan bol bol küfür yedirtir.
  • bir udp paketine nasıl icmp port unreachable cevabı geldiğini anlamadığım için ne olduğunu da anlamadığım hede.
hesabın var mı? giriş yap