• "bakırköy sahilinde yürüyüş yapan iş adamı başıboş gezen 6 köpeğin saldırısına uğradı. köpeklerin iş adamına saldırma anları civardaki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı."

https://www.hurriyet.com.tr/…dama-saldirdi-41985769
    alternatif link : https://twitter.com/…tatus/1483846977821552651?s=20

hayvan sever kardeşlerim kızmasın ama köpekler bu defa haksız bence. fakat adam da onların yaşam alanına tecavüz ediyor sanki bana öyle geldi. ayrıca adam resmen sahilde gevşek gevşek yürüyor, dikkatli izlerseniz selam bile vermiyor köpeklere. köpek de "selam versene lan it" der gibi ufak bir ısırık alıyor adamın bacağından sonuçta konuşamıyor bu hayvancağızlar sonra adam yerdeyken köpekleri tekmeleyince haliyle onlar da canı yanınca adamı biraz hırpalıyorlar. *
    köpek taparlar'dan linç yerim korkusuyla bir şey de yazamıyorum amk, ama bu nedir arkadaş ya yazık valla adama.

buna benzer olaylar mahalle aralarında, kamera olmayan yerlerde her gün yüzlerce insanın başına geliyor eminim ama ispatlayamam. sokakta köpeklerin başı boş gezmesine karşıyım arkadaş. bir sürü insanın fobisi var köpek korkularından yollarını uzatan insanlar var günahtır. yetiştirilme ile alakalı blablabla demeyin bana video'da herşey açık açık görünüyor.

ayrıca adamın çaresizliğini görüp arabasının kapısını açmayan beyaz arabalı şerefsize de en az köpekler kadar uyuz oldum. köpek sıçsın suratına!

edit: alternatif link & imla
  • adam, ellerini bir ara cebine atıyor, mama olmadığını farkettiği an, hatasının farkına varıyor ama çok geç oluyor. artık cebinde mama olmadan, dışarı çıkılmayacağının farkına varır. avrupamı lan burası, ortadoğu metropolünde hayvan sürüleri tarafından parçalanma riskin var, ne diye mama taşımıyorsun? (mama tarikatı)
  • beyaz arabadaki köpektapar galiba. ben olsam üzerlerinden geçer adamı kurtarırdım. kapıyı da açmadı adam rahatça yem olsun diye.
  • videoyu izledim, adamda bir sorun oldugunu dusunuyorum. kopek, kopeklik etse diger meczup kilikli abiye de saldirirdi.

bonus olarak, arabasinin kilidini acmayan adama kufur edelim kampanyasini an itibariyle baslattim.
  • adam yine şanslı ki kaçarken yola fırladığında araba çarpmıyor. şanssız olanı için bkz

2022 yılında yaşanıyor olması komik olan görüntülerdir.
  • köpeklerin yaşam alanına nasıl tecavüz edilmiş anlamadım. arı kovanına çomak mı sokmuş bu adam? gayet sakin bir şekilde spor yapıyor.

derhal tüm köpekler sokaklardan toplatılmalı ve barınaklara verilmelidir.

edit: başlık sahibi ironi yapmış. itperestlerin tepkileri yüzünden ironi ile gerçek düşünceyi ayıramaz olduk, özür.
    alternatif link https://twitter.com/…tatus/1483846977821552651?s=20
  • sadece oyun oynamak istiyorlar, çok abartıyorsunuz. ayrıca şikayet ediyorsunuz barınak cehennemine yolluyorlar. bakın sokakta ne kadar da mutlular.*
  • kim bilir köpeklere ne yaptı?
    köpeklere belki zamanında şiddet uyguladı?
    mama verseydi böyle olmazdı!
    hayvan sevmeyen biri olduğu kesin yoksa hayvan seven insana köpek saldırmaz.
    iyi insan olsa zaten hiç saldırmazdı.

diye savunmaya geçecek yüzbinlerce beyni süngere dönmüş insan var bu ülkede.

adı üstünde hayvandır, insan gibi düşünebileceğini ya da hareket edebileceğini düşünen arkadaşların eğitilmesi şart.
  • ulan mal mısınız? nerede saldırı?! bu canların istediği sadece oyun oynamak. o köpek düşmanı çomarın tahrikkar hareketlerini hiç mi görmüyorsunuz? yerde bile tekme atmaya çalışıyor hayvan düşmanı çomar. düştüysen düştün yere bırak oynasınlar işte canlar. yahu belki de bu canlar aç. gerekirse vücudundaki etten ikram edeceksin onlara! kendin löp löp götürüyorsun antrikotları iş adamısın ya! nedir bu köpek düşmanlığı arkadaş ya.
  • bu başıboş köpeklerin toplanması gerek ama kafese değil de düzgün, geniş alanı olan barınaklara. izmir doğal yaşam parkı gibi.

özellikle sabah yalnız yakalanırsanız ısırılmazsanız şanslısınız.
hesabın var mı? giriş yap