• ırmak kupal isimli 3,5 yaşındaki el kadar bebeğin tecavüz edilerek öldürülmesi ardından açıklanan rapor.

--- spoiler ---
    "otopsi raporuna göre, ırmak'a tecavüz edildiği, elle boğularak öldürüldüğü ve ters ilişkiye girilmek istendiği, bu sırada da iç organlarına zarar verildiği saptandı."
    --- spoiler ---

kaynak

o el kadar bebek bedeninden daha ağır bir tabuta konuldu.
    o bebeğin son anlarını hiç düşündünüz mü? o çocuğun ne şekilde mücadele vermeye çalıştığını, kurtulmak adına nasıl göz yaşı döktüğünü hiç hayal ettiniz mi? nasıl canının yandığını, neler yaşadığını. sakinleşemiyorum, düşündükçe kalp krizi geçirecek gibi hissediyorum.

allah sana çok çok uzun ömür versin himmet aktürk.
    her anında hatta her nefes alışında o kız gelsin gözlerinin önüne.
    her nefes alıp vermen sana aylar gibi gelsin.
    1 dakikanı 10 sene gibi yaşa.
    yaşadığın tüm acıları iliklerine kadar hisset ama hiç bir şey yapamayasın.
    ölmek için çok çaba göster ama öleme.
  • ülkede bir güvendiğim kurum hapishaneler kaldı. umarım onlar da bozulmamıştır.
  • 5 aylık bir kız çocuğu annesiyim ve ister inanın ister inanmayın, dışarıdaki insanlardan tutun akrabalara kadar, kızımı seven, dokunan, yanağını okşayan herkesten sakınır oldum. korkuyorum çünkü cinsel açlık ülkemizde bebeklere kadar indi.

hani bazen haberler okuyoruz, hayatının baharında 20 yaşında öldü gibilerinden... ırmak hayatının baharını bile göremedi, hatta hayatını bile göremedi diyelim zira 3 sene nedir ki? bir sene ağlama, bir sene agu gugudan konuşmaya geçme. belki daha yeni tuvalet eğitimi almıştı ve büyükler gibi o da bezsiz dolaşıyordu artık, bilemiyorum. sonrası yok, bitti. çünkü ırmak, kendi iddiasına göre, ekmeğini seks işçiliği ile kazanan insanlarca bile reddedilen bir yaratık tarafından acımasızca öldürüldü.

bu ülkede herkes bahanelere sığınıyor. otobüste şort giyen kadına tekme atan adam deliyim diyor suçu meşrulaştırıyor, ırmak'ın canına kasteden adam da epeydir sevişmedim, para verdim yine de sevişemedim o sebeple de bebeğe tecavüz ettim öldürdüm diyor bu çok normal anlaşılır bir şeymiş gibi ve biz bunlarla aynı ülkede yaşıyoruz. aynı havayı soluyoruz ve bu haberlere gün geçtikçe alışıyoruz. hani özgecan, hani minik gizem, hani kız ya da erkek veya hayvan öldürülen canlar... kaç tanesi meşgul ediyor hafızamızı? düşünmüyoruz solup giden hayatları, düşünmeden böyle bir ateşin bizi de yakabileceğini.

bir kaç yıl önceydi sanırım, devletimizin bir bakanı çocuklarınıza çığlık atmayı öğretin demişti. tecavüz savar olarak fikri buydu, çığlık. sizce kaç desibelde çığlık atmıştır ırmak? düşünün, kaçsın uykularınız.

bana dokunmayan yılan bin yaşamasın, çürüsün gitsin. sadece benim değil, kimsenin canı yanmasın, oyuncaklar sahipsiz kalmasın ve kulaklarımız sadece çocukların sevinç çığlıkları ile çınlasın.
  • katilin cezaevinde öldürüldüğü haberleri yayılmaktadır. hapishane yönetimi henüz açıklama yapmadı.

bilginize.
  • sonuçları burada yer alınca kime ne kazandıracak diye merak ettiğim rapordur. korkunç.
  • tüyler ürperten rapor. ben bu toprakları ve bu topraklarda yaşayanları zerre kadar tanıyorsam bunu yapanı yaşatmazlar.

hücreye koysalar da yaşatmazlar karantina ya alsalar da.
  • ülkedeki adalet sistemine 1 gram güvenim olmadığı için tek temennim bu bebeğe bunu reva gören mahluka içeride ters ilişki nasıl olurunun gösterilmesidir.
  • bize beraber yaşadığımız insanları bi' kez daha gösteren rapor.

normalde böyle insanlar için "idam istiyoruz" denmesi lazım. 15 temmuz darbe girişimi'nin ardından gündeme anında gelen idam; yıllardır tecavüzcülerin, pedofillerin yanından bile geçmedi.
  • bu otopsi raporunu ''himmet abi öyle şey yapmaz'' diye öle yakıla bir pedofili savunan mahalleliye adamak lazım. anladınız mı şimdi yolda görsen suratına bakmayacağın himmet'in neden elalemin çocuğuna şeker verdiğini.
  • şu dünyaya inmeyen cehennemin amına koyayım.
hesabın var mı? giriş yap