• tarkan'ın "geççek" ile cesur çıkışını attığı story ile eleştiren trapçi. gücün yanında olmayı seçerek, fırat tanış'ın izinden gitmeyi kendine uygun görmüştür. çünkü akp ile uğraşmayı bir risk olarak görmektedir. akp yarın öbür gün kazanırsa ofsaytta kalmak istemez. mücadele falan bunlar hayal kavramlardır bu gibi adamlar için. her şey önüne gelsin ister. mücadele bu gibi adamlar için konfor alanından vazgeçiştir.

yarın öbür gün akp giderse, bu adam en büyük özgürlükçü, en büyük vatansever, en büyük insan hakları savunucusu olarak aramıza dönecektir.
  • bi laf vardı “müziğin babası serdar ortaç’dır, çünkü anasını sikti.” diye.
    şimdi müziği fatmagül’e çevirdiler amk gelen geçen yapıştırıyor. kim daha kötü ya da hangi şarkı daha iğrenç karar veremiyorum.
  • izmir'de lise 1'deyken ayni sinifta oldugum, simdi unlu olan rapci arkadasim demek istiyorum ama unlu olduktan bi sure sonra beni instagramdan ve whatsapp'tan sildi. keske arkadasim olarak kalsaydin amk ben naptim sana fero
  • ergen eğlendirir.
  • amk nasıl bir paraysa burda da satın almış hesapları :dddddd bu albüme güzel diyen de siktirsin gitsin bu rap değil rap'in kolu olan trap hiç değil, alakası yok.

bu amk ülkesinde ben fero bile patladı ya la. lan ne flow var, ne ritim tutma var, ne rap tekniği var, ne ruh var, ne ses rengi var, ne lirikalite var hiçbir şey yok.

rap gibi müzik bilgisi de zaten -0 popüler kültürün köpeği olmuşsunuz yazık ama merak etmeyin yakında biter, her yaptığı çöp birbirinin aynısı.
  • liseli eğlendirir.
  • harbiden ananizi sikeyim dedirten bok gibi özenti rapci.

sözler, kafiyeler asiri kötü onu gectim. beyinsiz trap sarkilari vardir kafayi bosaltmak icin dinlersin güzel olur (migos vs.) ama bu fazla aptalca aq.

su sözlere bakin sadece:

hadi delirin yo
    bu tamam bingo
    bi sabah billboard
    ben fero king kong
    kimbo gibi deliyim hoe
    boşver dildo
    var babafingo

öncelikle bu sözleri sarf ederken sifir flowla söylemesi ve kimsenin "lan yarak napiyon" dememesi yeni tr'nin kalite anlayisini özetliyor. 2019 senesinde hala yo denilmesi de ayri bir rezalet (8 mile'a döndük aq). daha cok "hoe", "motherfucker", "nigga" gibi kelimeleri türkce rap sarkilarinda kullanmasi utanc verici. gitmis "real niggas dont lie" dövmesi yaptirmis bir de... ne desem nafile. herifin beyni gta san andreas'ta kalmis. kendini cj falan zannediyor. sen sadece bir kopyesin iste. biraz özgün ol bari lan. 2 videosunu izledim ikisinde de ayni hennessy sisesini tutuyor elinde aq. videolarda kullanilan efektlerden, giyimlere ve cekim tarzina kadar her sey kopya. türkiyede olmayan bir kültürü adapte edip rezil ediyorlar aslinda kendilerini. altin disleri takip kodein icmeye de baslar bunlar kendilerini atlanta'da hissederek.

türkce rap zaten berbat cogunlukla. hala "yo yo yo" rap yapanlardan ve özenti dandik trapcilerden olusuyor bu alem ama bu herif durumun daha da vahim oldugunun kaniti. buna bile "kaliteli" vs. diyenler var sizin harbiden amk özenti zombileri. bu mal bile tutuyor ülkede lol.
  • abi anlamıyorum zindana kapalı hayatınız boyunca müzik dinlemeden mi yaşıyorsunuz.bu adamın yaptığına müzik demek bile büyük iltifat

tanım: zevksiz ergenler üstünden geçinen bir keltoş
  • adam ben fero albümünü sabırsızlıkla bekliyor, çıktı diye seviniyor. ayrıca spor yaparken khontkar dinliyor. oof yemin ediyorum yazarken içim daraldı. bu nasıl müzik zevki, nasıl bir yaşam?

eyy insanoğlu! bugün seni güzel zevklerle donatan rabbin için ne yaptın? bak, bakta ibret al. onlar kiii, yerin yedi kat dibinde khontkar dinliyorlar. ben fero sevip, irin içiyorlar...
hesabın var mı? giriş yap