• o kadar guzel che olmustur ki, benzeri bir performans ibo saddam'i konu alan bir filmde oynamadigi surece vuku bulamayacaktir.
    (bkz: kuku de)
  • sahip olduğu yüz hatlarına kavuşabilmek için en az 3 yıl boyunca uyumadığını düşündüğüm aktör.
  • bu adamınki gibi böyle güzel şekil alan saç görmedim arkadaş. mahalle berberine gitse gene de maymuna dönmez benicio abi, o derece.
  • magnum gold reklamında sanıyorum ki türkçe dublajı, reklamdaki rolü ve saçları nedeniyle bana sinir bozucu bir şekilde cüneyt arkın'ı hatırlatan adam. ben de böyle olsun istemezdim, gerçekten.
  • kanimca bir film yapilmali ve bu filmde benicio del toro'dan baska hic kimse olmamalidir ki 2 saat doya doya izleyebilelim.
  • brad pitt'e benzemesine benziyor, ya da brad pitt buna benziyor ama ben yıllardır brad'den hayli hayli büyük sanırdım kendisini.

brad'den 4 yaş küçükmüş abi adam.

ha şimdi aynı yaşta gibi duruyorlar ama bir düşünün bundan 10-15 sene evel benicio gene aynı adamdı. erken yaşlanmış adam. fear and loathing in las vegas'ı hatırlayalım. benicio aynı.

bir de brad pitt, fight club'da üstünü çıkardığında "böyle olmak istiyorum" diyen bir jenerasyon yaratan adam. snatch oldu, gene üstünü çıkardı adam. adonis'i öğrendiğimiz adam yahu!

vay anasını be birader.
  • serbest çağırışımın dibine vurmak:
    benicio del toro + lombelico del mondo = lombelico del toro
    oldu mu...? olmadı...
  • traffic filminde butun gevgevin arasindan "nerden taniyorum ben bu herifi" diye kendimi paraladigim filmin ortasinda usual suspects oldugunu hatirlayip costugum, kariyeri takip edilesi bir oyuncu imis.

son donem aktorleri icinde en karizmatigi, en krali diyebilirim, ya da ben son donem farkettigimden yanlis degerlendirmede bulunabilirim.

ayrica four finger roluyle serkan arkadasimizin gonlune erol buyukburc tahti kurmustu.

yurru be benicio
  • brad pitt le maradona arasında karizmatik artiz
  • "brad pitt esmer ve biraz da ke$ olsaydi nasil olurdu" sorusunun yeryuzune fiziken zuhur etmi$ hali. ayrica cozumleymedigim bir zat. suratina ilk bakildiginda bir garip gelen, yuz hatlari biraz detayli incelendiginde etkileyici gorunup, on dakika sonra donu$tugunde "bu da ne ulan ne bicim bi ka$ goz oyle" dedirten yaratik. acikcasi hala bir karara varamadim. yine de takdir ederim, bayramlarda arar sorar, kart atarim..*
hesabın var mı? giriş yap