• ümraniyede bıçaklı saldırganı bacaklarından vurarak etkisiz hale getiren polis memuru. gerçekten çok temiz bir hamle olmuş. bıçak sallayan elemana sırtını dönmeyip nizami geri çekilme hareketi ve bu arada silahını çıkarmak her yiğidin harcı değil. bravo
    link

- edit: ankara tıp fakültesi cebeci'de lösemi tedavisi gören hasta için acil ab rh+ aferez trombosit kana ihtiyaç vardır.
    irtibat: belgin tiryaki
    05054785349
  • olması gereken olmuş. polise bıçakla saldırmak ne lan
  • uzun yıllardır ilk defa işini doğru düzgün yapan bir polis görmemize sebep olmuştur. elleriniz dert görmesin, umuyorum ki bu tip polislerimizin sayısı artar.
    normalde 3 polisin bıçaklı saldırgana arabayı kaptırması olayında olduğu gibi bıçak gören kolluk kuvvetlerimiz far görmüş tavşan gibi kalakalırlardı. sanırım bu olaydan az da olsa ders çıkartılmış.
    açıkça söylemeliyim ki ben hıncımı alamadım keşke yerde anırırken ağzını burnunu dümdüz etselerdi. yıllarca bu tiplere öylesine yüz verildi ki artık polise bile saldıracak cesarete eriştiler.
    toplum zararlısı parazitin etkisiz hale getirilmeden önceki halleri;
    https://www.youtube.com/watch?v=fe3tdysiwei
    iki kişiye daha saldırdığını görebilirsiniz.

not: bugün polise bıçak çeken yarın sana bana ne yapmaz diyecektim ki herif suç makinesiymiş, sürüyle sabıkası varmış. bu tip insanların sağlıklı toplumlarda yeri yok, bunlar rehabilite olmaz. bunun gibi suçlular gençlikleri sönene kadar hapislerde çürütülmelidir, aldıkları nefes bile israf bunların.
    bu arada 14. saniyedeki el hareketinin yarattığı hisse paha biçilemez, ne oldu lan telekinezi ile mermiyi durdurmaya mı çalışıyorsun? adamı böyle anırtırlar işte.
  • görevini layıkıyla yapmış ve kendini korumuş polis, hep eleştirecek değiliz. ellerine sağlık.
  • eli bıçaklı artistin bir anda yahşi batıda, demet evgar'ın vurduğu cem yılmaz'a dönüşmesi.
  • bir tık geç kalmış polistir. yine de tebrik ederim güzel müdahale olmuş. da diğer polis için: üzerine niye atlıyorsun güzel kardeşim? vurdunuz, bekle. dönsün arkasını, atsın bıçağı ondan sonra sakince gel kelepçeni tak.

edit: arkadaşlar bıçak arabanın altına düşmüş tamam. üzerinde başka bıçak da olabilirdi. ki çıkmış zaten herhalde. her şekilde üzerine atlamanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.
  • saldırgan polise yaklaşırken direkt olarak üst bölgeye atış yapmalıydı.
  • polisi ve kanunları bu konuda çok hatalı buluyorum. bıçakla rastgele sağa sola saldıran biri yakalanıp ne yapılacak mesela? nasıl bi ceza verilecek de bu kişi terapi olacak. sık kafasına gitsin işte.
  • en asil duyguların polisidir.
  • başı ağrıyabilir ama. birkaç polisle konuşma fırsatı bulmuştum, neden silah kullanma konusunda tereddüt ediyorsunuz diye sormuştum. onlar da birisini bu şekilde etkisiz hale getirmenin baş ağrıtıcı süreçlere yol açtığını o yüzden kimsenin bunu seçmediğini söylediler. özellikle şu otogarda elinde bıçakla düşmanının ölmesini bekleyen adam için sormuştum, sorduğum tüm polisler kendilerinin de videodaki iki polis gibi bekleyeceğini söylediler.
hesabın var mı? giriş yap