• bir sirrinizi tutmaktan aciz olmasi gayet yeterlidir.
  • yalancı, kendi çıkarları için sana kazık atmaktan sakınmayan, egoist, ve ikiyüzlü seçeneklerinden herhangi birinin olması yeterli bence.
  • sizi aptal yerine koyması
    siz aptal yerine konulurken seyirci kalması
    sözlerinin ve davranışlarının tutarsız olması
    egosunun kalbindeki sevgiden büyük olması
  • sevmiyor oluşunuz.
    onun sizi sevmiyor oluşu.
  • kendisi için kurduğu yeni hayatta size en ufak yer vermemesi, sizi hiç ama hiç umursamaması, abartılı ilgisizliği, görüşmemek hatta herhangi bir tür iletişim dahi kurmamak için sürekli meşguliyetini bahane edip durması, zamanla önceliklerinizin arasında uçurumların ortaya çıkması, artık hiçbir şeyi, ne okul/iş ne de hobi/zevk anlamında paylaşamadığınız gerçeği. özellikle de bu etkenlerin hepsinin bir araya gelebilmesi. radikal bir biçimde her türlü ilişkinizi koparın kendisiyle, müstahaktır, elzemdir. "biri için sadece bir seçenek haline gelmişseniz eğer, kendinizi seçenekler arasından silerek seçme hakkını daraltın ve ona bu yolla yardımcı olun." anlamına gelen bir söz hatırlıyorum bir yerlerden, ve evet, çok sabırlı olabilirim, insanlara yanımda kendilerini çok da rahat hissettirebilirim ama bana artık hiçbir olumlu unsur katmayan bir insanın hayatımdaki varlığının gereksiz yükünü kaldırmam. bu durumda yokluğu varlığına yeğdir bu kimsenin kuşkusuz. *
  • kendini fazla önemsemesi.
    derdini anlatırsın 'ben olsam...' der, bir şey yaparsın 'bence...' der, kendi istediğin şekilde yaşarken ona niye danışmamışsındır 'bana sorarsan...' der. sormuyorum ulan. sana sormuyorum. herkesin kafası az çok kendine yetecek kadar çalışıyor işte. ha ilişiğini kestiğinde de ay 'ben' görüşmüyorum artık onla ya der. hay 'sen' kadar daş düşsün kafana. ağzın büzüşsün.
  • ilişik ne amk dedirten başlık.
  • bencil olması ve karşısındaki insanın sıkıntıları, hatta sağlık sorunları varken bile kendini anlatması.
    sadece kötü zamanlarında araması, başkaları ile anı yaşayıp sonra gelip şikayet etmesi.
    gereksiz kaprisleri ve şımarık davranışları.
    yalancılığı.
  • kendini kullanılmış ve tükenmiş hissetmek...
  • sınırlarınıza saygı göstermemesi.
hesabın var mı? giriş yap