• büyük ihtimalle sgg'nın veya moderatörlerden birinin yakın akrabasıdır. zira kendisinin aynı gerekçeden 67 entrysi silinmiş, ama kendisi ne hikmetse yazar kalmayı başarabilmiştir. formata aykırı tek entry girdiği için uçurulan yazarları düşününce üzülüyor insan.
  • aylar önce, kendisi gibi arı modunda çalışanlar göze batmasın ya da tepki almasın diye şu uyarı yapılmış. bilmem onun için bir şey ifade eder mi ama hatırlatmak istedim.

tematik gönüllüsü yazarlar,

yaptığınız tematiğin sözlüğün sol frame'ini meşgul etmesini istemiyorsanız, çözüm bir tık kadar yakınınızda. sözlüğe login olurken altta yer alan clark kent modundan "çaylak" olarak giriş yapın. çaylak modunda gireceğiniz entryler, bir sonraki güncellemeye kadar (muhtemelen sabah 06.00 suları) kimseye gözükmeyecektir. güncellemeden sonra entry'ler görünür hale gelir. böylece kimse nickinize "sol frame'i sikti attı annagoyim okuyacak bişi kalmadı" entrysi de girmez.

(kimi raikkonen, 07.02.2008 14:34)

şimdi bakıyorum; onuncu, bininci nesil çaylağın adını ne yapalım allah aşkına! di mi?
  • #12511735 no.lu entryi okusa çok mutlu olacağım(ız) suser.
  • sayesinde sol frame fobisi yaptım kendime; şimdi ne çıkar diye bakmaya korkuyorum, allah muhafaza yarebbim.
    (bkz: #13849769) nolu entrymi ithaf ediyorum kendisine, evet.
  • "gün ortasında tematik" akımının son neferi. yazıveriyor sürekli efendim, durduruluveremiyor.
  • sabahın köründe, bana sözlükte lost tadını yakalatmış kişi. ordan oraya geçerken, noluyoruz lan dedim içimden. sonunun nereye gideceği merakla beklenilen ve hop oturup, hop kalkılan roman tadında bkz sarmalı oluşturmuştur. bence iyi de yapmıştır.
    aslında en sonunda tekrar başa dönse ve kısır döngü yapsa daha bir yaratıcı olacakmış ya, neyse.

aranızda eminim hatırlayanlar vardır, eskiden (hala vardır belki) bu tarz macera kitapları vardı ilkokul çocukları için. bir hikayenin tek bir sonucu değil, 6-7 farklı sonucu vardı ve bu sonuçları siz kendi isteğinizle belirliyordunuz. farz-ı misal, kahramanımız şüpheliyi takip ederken, ıssız bir yol ayrımına falan denk geliyordu ve sayfanın en altında "sağdan gitmek istiyorsan sayfa 65'e, soldan gitmek istiyorsan sayfa 72'ye geç" şeklinde ibareler bulunuyordu. böylece, sizin kararlarınıza göre hikaye şekilleniyordu. genelde bir tek mutlu son olurdu bu kitaplarda, ancak bir sürü mutsuz son vardı. (ölmek, suçluyu elinden kaçırmak vs) hatta sırf o tek mutlu sona ulaşmak için, seçim yapılan sayfalar itinayla katlanır, yapılan seçim sayfanın ucuna not edilirdi. ilerleyen bölümlerde eğer durum boka sarmaya başlarsa, hoop geri dönülür o işaretli sayfaya ve bu kez diğer seçenek kullanılırdı.
    bir nesil manyak oldu, histeriye bağladı, anasından babasından şüphe etmeye başladı efendim bu kitaplar yüzünden. kendimden biliyorum.

hah işte, sabahın yedi buçuğunda aynı tadı yıllar sonra yeniden yakalamamı sağlamıştır efendim bu arkadaş. sabah sabah fantastik anılarımı depreştirdiği için, kendisine buradan bir teşekkürü de borç bilirim esasen.
    başarılarının devamını bekliyoruz ve ümit ediyoruz ki (en azından ben ediyorum) bu hoş enstantane sadece bir denemeyle kalır. eğer bu; bütün sözlük yazarları arasında çılgınca yayılır ve bir moda haline gelirse, yandı gülüm keten helva. o dakikadan sonra sözlükte istediği şeyi bkz lar vasıtasıyla okumak bir kabusa dönüşebilir resmen. internette paso pop-up açan tracker siteler gibi, ordan oraya savrulup gideriz şu naçizane kutsal bilgi kaynağı içersinde.
    (bkz: aman diyim)

ekleme: o kitap serisinin adı macera tüneli imiş. teşekkürler nuka cola.
    (bkz: macera tüneli)
  • inci sözlük hatun listeleme şenliklerinde feminen nickinden dolayı neredeyse araya kaynayacak yazardı. listeye bilem almışlardı. sonra piçlerin biri uyardı allahtan.

(bkz: true story)
  • lucy liu'nun 2013 yılında giydiği kıyafet 'i bu adam almis olabilir. cok turk isi duruyor.

lucy liu ile yattım sozunun sahibi sonucta.
  • sözlük tarafından mayış bağlanması gereken suser
hesabın var mı? giriş yap