• üçlü dörtlü renkli eşleştirmelerle tamamlanan topiptop, bonibon, halka şeker jokerleri içeren şeker mi şeker bir facebook oyunu. hayir ben ki yıllardır tüm coollugumla facebook oyun isteklerine tepkimi koymuş farmville mis sims mis alayına direnmiş oynayanları facebook koyunlarına para yedirecegine karıya kıza yedir diye ölümüne eziklemiş bir insandım. şimdi bu oyuna deli sarmış bir vaziyette canım bitince facebook kredisi satın alıyorum. (bkz: tükürdügünü yalamak) bence sınavlar beni bu hale getirdi. çünkü bunun başka bir açıklamasını yapamıyorum. (bkz: bir oburun günlügü)
  • can sıkıntısından fena sardım bu oyuna. gayet basit bir mantıkla işlemesine rağmen kendini oynatıyor pis.
  • halüsinasyona yol açan, şekerli çikolatalı bir oyun.
    klavyede birbirine benzeyen harfleri patlatmaya çalıştırıyor mesela. telefon tuşlarını jöleyle çevrilmiş, patlayabilen şeker olarak görmeye sebebiyet veriyor. kesinlikle haddinden fazla oynanmamalı.
  • satrançtan zor bir oyun. bir o kadar da keyifli.

edit: oynamayın beyler oyun 140. bölümde bitiyor, bir hafta sonra görüşürüz diyorlar ama inanmıyorum.
  • yogun bakım oyunu.
  • başta dandik oyun dediğim ama aynı etkileri benim de yaşadığım, bir süredir herkesi her şeyi zihnimde patlatmama sebep olan oyun. bir de şu canların hemen bitmesi olayı çok can sıkıyor.
  • şu an itibariyle 170. bölüme kadar gidebileceğiniz oyun olmaktadır.
  • facebooktaki artkadaşlarimin hiçbir halta yaramadiğini, hiçbirinin gözüktüğü gibi yardimsever olmadiğini bana gösteren oyun.

sağolsun ergen kuzenim yetişti imdadima da geçtim engeli.
  • beni bu aralar ciddi ciddi facebook amelesi yapan oyun.

ayrıca; sevgilimden ayrıldıktan sonra kalbimin yerinden çıkacak kadar heyecanlandıracak hiçbir şey olmamıştı. çok şükür yaşadığımı hissettim.

(bkz: swh)
  • bir günde 10 bölüm birden geçtikten sonra yaklaşık bir aydır 65. bölümde takılı kaldığım oyun. ayrıca sözlükte yazılanları okuduktan sonra kendimi kötü hissetmeme de sebep olmuştur. lan millet 147. ,165. bölümlerden bahsediyo bense 65. bölümü geçemedim diye yakınıyorum. ya bi el atıverseniz şuna hıı?
    en sonunda süper mario oynarken sinir krizi geçiren küçük kıza bağladım.yapıcammm yaptımm yapmıştımm
hesabın var mı? giriş yap