• "türkyeninenscakmüziği"ni yayınladığını iddia eden radyo istasyonu
    (bkz: özel radyo spikerlerinin hızlı konuşma sorunsalı)
  • eskiden neredeyse 24 saat dinledigim, yugoslavya'ya gidip de hallice bir sure uzak kaldigim, ve geri geldigimde tarzini tamamen baskalasmis buldugum radyo frekansi
  • home page için bkz. http://www.capitalradio.com.tr/
  • ozgur isimli dj'sinin ` : yoksa kaan mı` "iyi geceler turkiye" deyisi icin dinlenebilecek radyo kanalı. geceleri 2.00-5.00 arası herzamankinden daha güzel yayın yapan radyo..
    bak yine dedi...bu ne güzel bir "iyi geceler türkiye" deyistir...
  • "nayndinaaaaaynpoyntfaaayv" motto'lu güzel radyo.
  • yakın zamana dek hayatında asla düzenli radyo dinlememiş fakat bir süredir buna mecbur kalmış biri olarak, capital fm'in sabahtan akşama kadar aynı on şarkıyı çaldığını farkettikten sonra neden bunalımlara girdiğimi ve gece 10 gibi bininci kez "faithfu..." diye başlamaya çalışan skin'in sesini sıkı bir tekmeyle kestiğimi sorguladığım samimi bir arkadaş toplantısında, en samimi arkadaşlarımdan birisi "abi başka kanal dinle?" deyince gözlerimi koca koca açarak elimdeki çay bardağını sıktığımı, "look and listen baby that's my philosophy" dediğimi anımsıyorum.
  • oyle bir websitesine sahip ki bu kanal, hangi memlekette yayin yaptiklarini sasiriverdim. turkce bir sey yazmiyor orada be.
  • dc'lerine göre kebridırlreydiyou (ne yapsam yazamadım, buna benzer bişi diyorlar)
  • yalniz gecelerin dostu olan radyo. yillar gectikce kötülesiyorlar, belki piyasada calinacak güzel yeni sarki cikmadigindan iyice bozdular bilemiyorum, eski tadi olmadigini üzülerek belirtmek lazim. adet yerini bulsun veya vefali davranalim diye dinliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap