• sayemde bostanlı civarında kendisini "abidin" olarak tanıyorlar. nasıl oldu bu? şöyle izah edeyim; foca fatihi, ben ve clavelander, cerveza' ya oturduk. bi kaç gün evvelinde çenemde çıkan bir sivilce, nüfus cüzdanı alabilecek boyuta geldiğinden kendisinin ismini "abidin" koymuştum ben de. neyse, mekanın sahibi arkadaş gelip bize selam verdi, ancak clavelander kişisini tanımıyordu. ben de, son derece odun bir insan evladı olarak, clave' i tanıtmak kısmını atlayarak, mekan sahibi arkadaşa dönüp sivilcemi kastederek "aaa sana abidin' i tanıştırmadım!" dedim. arkadaş elini clavelander' a uzatarak "merhaba gökhan ben de" dedi. ne desin adam? abidin deyince, masada tanımadığı birisi olunca abidin sandı clave' in adını. her şey benim suçummuştu meğersem. =/
  • izmir zirve dönüşlerimin yol arkadaşı, tertemiz, saf, komik bir adam. yalan söyleyemeyen*, söylemeye kalksa da sonrasında kendini tutamayıp patlayan, ciğer seven, çok iyi bir fotoğrafçıdır aynı zamanda.
    zirvelerde olsun, dışarda olsun görmekten keyif aldığım, sohbetini sevdiğim ve rabbime sorsam kalaylandır diyecek kadar müthiş bir insandır.

unutmadan;
    midyeler dolu dolu ve çok güzeldi!*
  • gözümün önünde büyüyen velet. bazen yaşından çok olgun; bazen değil. gibi, ama değil. küçümencik sanıyor kendini çoğu zaman; ı ıh değil. "büyüdün" diyorum, "daha değil" diyor gözleri. yaşına çok şey sığdıranlardan; hem çok şey görmüş geçirmiş, hem hiçbir şey bilmiyor.. bir yaş daha aldı şimdi, geçen sene de nasip olmuştu kutlamak, ne güzel. bu bir sürü bütünlüksüz cümle arasında, satır aralarında söylemeye çalıştıklarımı anlayabilecek üç beş kişiden biri işte.

seviyorum.*
  • hiçbir derdi tasası yokken, yok yere kaşınıyor bazen, kendini de beni de üzüyor. gerçi bana pek bir şey olmuyor, abisine* şikayet ediyorum ya da pataklıyorum direk. her neyse, doğumgünü bugün kendisinin. annesine "teyze iyi ki doğurmuşsun bunu" diyerek selamlarımı yolluyor, doğumgününü kutluyorum. bir de şarkı armağan ediyorum;

"hepi börtdey tu yuuu,
    mandalina suyuuuu,
    çişini yap da uyuuuu,
    hepi börtdey tu yuuu.."
  • sayesinde ilk zirveme katıldığım ve bundan büyük keyif almama neden olan yazardır.
  • fotoğrafçılıkta usta, 10 kaplan gücündeki nöbetçi dj. eksik olmasın...
  • gecenin bu vakti de olsa dinleten, playlist hazırlamaya gerek bırakmayacak kadar güzel çalan dj. evet, "dj clavelander yayında!"
  • doğum günümü (hem de süper eğlenceli bi şekilde) kutlama düşünceliliğini göstererek günüme ayrı bir renk katmış dicej. mersilerden bir demet.
  • sourberry 3 yaş zirvesinde kanlı canlı bir versiyonunu görebildik bu adamın. o diil de.. o son gazozu içmeyecektim.
hesabın var mı? giriş yap