• halbuki allah kitap ne de güzel girmişti lafa...ah mehmet bey ah...
  • adama neler söylemesi gerektiğini baştan ezberletmişler. repliğin dışına çıkınca muhabir devreye girmiş. muhabirin işi o çünkü yıllarca onun için çalıştı o mesleğin hayalini kurdu. ya da aç kalmamak istiyor bilemedim şimdi.
  • ahlaksız ve gerçeklerden kopuk haberciliktir.

utanmadınız mı?

link
  • aq nun muhabiri inşallah açlıktan geberirsin, adam orada dertlerini dile getirmek istiyor g.tüm g.tüm uzuyorsun, utanman hiç yok gördüğüm kadarı ile. ben bu insanlara karşı tüm insani duygularımı kaybettim, gözümün önünde ölmüş, gebermiş, zerre s.kimde olmaz. yezidin değirmenine su taşıyanın çöp kadar değeri yok gözümde.

not: bu adam için gelip sakın ekmek parası duyarı yapmayın. insanlar karnını doyurmak için çöp eşeliyor aq, bunların patronları daha fazla semirsin diye.
  • allah'tan bu kadar korksa cennete girecek olan kişinin titremesini içeren videodur. fırıncı ise akp kulu olduğunu net olarak ifade edemedi, o ayrı konu.

bunlar ülkemizin gazetecilik-medya bölümlerinden mezun olanlar işte. en ufak bir kişilik, omurga ve duruş gibi bir değere sahip olmayan kitleler üretti bu iktidar. ha, birkaç yıl sonra akp'ye en fazla bu tipler sövecek ve önüne geleni akp destekçisi olmakla suçlayacak. bu da bizim ülkenin kaderi.
  • eğer istediğin cevapları istiyorsan partiye üye iş yerlerine gidip röportaj yapin. kafanız da basmıyor bari akıl verelim.
  • bir de dikkat edin muhabir arkadaş ''işler güzel dimi, işler iyi mi?'' diye doğrudan konuya giriş yapıyor. yani o kadar ''işler iyi diye söyle ne olur, bak olumsuz konuşursan kendini yakmakla kalmaz, benim başımı da yakarsın'' mesajını vermiş ki, izlerken ben utandım.

kâbus gibi günlerden geçiyoruz bakalım ne zaman son bulacak bu saçmalıklar. ekmek satan bir fırıncının konuşmasından bile rahatsızlık duyuluyor.
  • ahlaksiz kanalin ahlaksiz muhabiri, halbuki orada cumhurbaskanimiz sagolsun gibi seyler soyleseydi 10 dakika ayirirdi bunlar.

edit: iste baskanlik, iste ozgur basin, iste yukselen turkiye.
  • adama önceden neleri söylemesi gerektiğini dikte ettikleri o kadar bariz ki. hatta "işler iyi, dimi?" diye sorarken o "dimi?" kısmı tamamen, "bak röportajdan önce ne konuşmuştuk, sakın kendini kaptırıp salak salak konuşma" anlamına da gelebilir.

haysiyetsiz muhabir malesef.
hesabın var mı? giriş yap