• bu konuda muhtelif rivayetler vardır evlat. bazıları rivayetlere inanır, bazıları efsanelere. bense masallara inanırım eskiden beri.

etrafında sevdikleri koronavirüse yakalanan, hatta sevdiklerini kaybedenlerin de olduğu kesimdir.

ama senin gibi bir cahilin gelip hakaret ve küfür etmeni kaale almayacak kesimdir aynı zamanda. emin değilim, birazdan linç yiyebilirsin de.

edit: umarım annen, baban, sevdiklerin inanmıyordur:)
  • bilemiyorum altan.
    bazen banada saçma geliyor, lakin insanlar ölüyor.
    ölüyor diyorlar pek saçma olmasa gerek.
  • helal olsun büyük resmi görmüşsün. darısı göremeyenlerin başına.
  • "bir gün bir tiyatronun perde arkasında yangın çıktı.palyaço gelip izleyicileri uyardı.izleyiciler bunun bir şaka olduğunu düşünüp alkış tuttu; palyaço söylediklerini tekrarlayınca alkışlar arttı.bana sorarsanız dünya böyle sona erecek:her şeyin bir şakadan ibaret olduğunu sanan cin fikirli tiplerin tezahüratları eşliğinde. "

( kierkegard, ya/ya da, 1843)
  • corona yaşlıları değil de mesela çocukları öldüren bir virüs olsaydı acaba devletler bu kadar agresif tedbirler alır mıydı. corona hedef kitlesi itibariyle belli bir varlığa sahip zenginlerin ve siyasilerin de korkulu rüyası olduğundan bu kadar yaygara kopuyor.
  • şu saçmalık dediğiniz hastalığa bir yakalanında ondan sonra böyle boş saçma yorum ve başlıklar açın derimm
  • sahi şu ilk servis edilen bir anda düşüp ölen,titreyerek ölen insanların görüntülerine ne oldu.kimse bu hastalığı bu şekilde geçirmiyor da.
  • annemle birlikte olduk 4 gün covid serviste yattık 5. gün annemi entübe ettiler.
    entübe edildikten 5 saat sonra yoğun bakıma ellerimle gönderdim ardında o lânet odada 2 gün daha kaldım.
    pozitif olarak çıktım hastaneden evde 14 gün karantina tek başıma, annem yoğun bakımda,
    19 gün mücadele etti.
    ama kaybettim.

şimdi sen kıt beyinli dilerim bunu yaşama ama o çeneni kapat.

senin o saçmalık dediğin bizim ciğerimizi yaktı...
  • ulan arkadaşımın annesi öldü lan öldü. siktirin aq
hesabın var mı? giriş yap