• "çorum belediyesinin kendi bütçesinden yaklaşık 160 milyon lira yatırımla inşa ettiği yeni stadyum, 15 bin kişilik kapasiteye sahip. tribün koltukları, aydınlatma ve skorbord montajının tamamlandığı stadın zemini ise alttan elektrikli ısıtmalı sisteme sahip."
    https://www.trtspor.com.tr/…na-kavusuyor-40749.html
    https://ajansspor.com/…um-sehir-stadi-acildi-389031

kaçıncı ligde olduğu bile bilinmeyen bir takıma bu kadar çok para harcanması..
  • (bkz: #113415825)
  • doğrusu, çorum'da yandaşa 160 milyon lira aktarmak için yapılan stadyum olmalı.
  • ön edit: lütfen konu ile ilgili fikri olan mesaj atmak yerine entry girsin. entry girin ki o müthiş fikirlerinizden sadece ben değil tüm herkes faydalansın. yoksa sabaha kadar çene çalsak ne olur en fazla beni ikna etmiş olursunuz.

stad taş çatlasın 60 milyon liraya yapılabilir, geri kalan 100 milyon lira hayır olsun diye eşe, dosta, akrabaya, lise arkadaşına dağıtılabilir. hiç sevap kazanılmasın mı?

"dini tilkiden öğrenen, tavuk çalmayı sevap sanır" hesabı.
  • para çok harcayın bakalım.
  • 150 milyonu yandaşa gidecek, 10 milyona inşa edilecek stadyumdur. ne kötü bir devirde yaşıyoruz, kabullenmek çok zor.
  • bir tek çorum için geçerli değil ki bu durum; kocaelispor, bursaspor, eskişehirspor, kayserispor ilk nefeste akla gelenler; 30 bin, 40 bin kişilik koca koca stadlar dolsun diye mi yapıldı? elbette ki hayır, maksat yandaşımın cebi dolsun.. yazık çok yazık..
  • türkiye'de bir grup insan zenginlik açısından diğerlerinden fena halde ayrılıyor. biz de, ev aldık bilmem kaç bin lira kar ettik, araba aldık şöyle kar ettik diye kendimizi avutalım.
  • 1061 araçlı otopark yuh anasını be.

çorumdaki araç nüfusunu merak ettiren durumdur. hemen bakıp editleyeceğim.

81bin adet otomobil varmış. fena değilmiş, yine de o kadar otomobil otoparkı bile çok geldi bana :)
  • pandemi sonraısnda futbol diye bir spor dalı kalmayacağı için gereksiz bulduğum yapı. tıpkı büyük havalimanları ya da uçak şirketlerine yatırım gibi bu stadyum işi de kötü patladı. inşallah pandemi biter yoksa her yer mera otlak olacak. bopmboş stadlarda boşa para.
hesabın var mı? giriş yap