• danla bilic'in kim olduğunu bilmiyorum. ne ile ilgilendiğini de bilmiyorum. şişman olup olmaması da umrumda değil. ama bir güruh türedi sözlük farkında mısın; yaptığı her eylemi fotoğraflayıp paylaşan, saçma sapan poz şekilleri türeten bir güruh. yakında sıçarken fotoğraf veya story çekip instagramda paylaşacaklar diye korkuyorum sözlük, çok korkuyorum.
  • arkadaşlarımın izlettiklerine zerre gülmediğim, anlamsız bulduğum videolar çeken kadın.
  • victorias secret defilelerinden ayrılmayan yazarları görmemizi sağlayan başlık

ciddi soruyorum hiç mi şişman görmediniz hayatınızda ? bu kadar mı kaydı beden algınız ? oldukça normal sayılan bi kızı nasıl şişman diye degerlendirebiliyorsunuz gerçekten aklım almıyor. sizin gibiler yüzünden insanlarda yeme davranışı bozuklukları ortaya çıkıyor çünkü bulunduğunuz ortamlarda gayet normal olan insanlara " puhahahsns şişmannn" muamelesi yapıyorsunuz, buralarda normal olan insanlara şişman diye başlık acıyorsunuz sonra insanlar "ayy ben de şişmanım" diyip 28 kilo olmaya calısıyorlar.

bence gidin algılarınızı kontrol edin.
  • anlamadan kör mü oldum acaba diye düşündüren önerme. gayet sıradan bir fiziğe sahip bir hanım bu. hiç mi şişman insan görmediniz, her tarafınız mankenlerle mi dolu ki anlamıyorum.
  • şans eseri youtubeda bi videosuna denk geldim. evrimine şahit oldum. şişman olması beni ilgilendirmez ama online ortamda dolandırıcılık eğitimi vermekten yargılanmalı.
  • katılmadığım ifade. neresi şişman bu kızın ya. gayet sağlıklı duruyor. sizin ayarınız kaçmış. kısaca katılmadığım durum.

edit 1: sonradan aldı.

edit 2: yine verdi.
  • (bkz: malum soru)

tartışma bitmiştir*
  • danla ne olum.
  • fotoğrafta gayet hoş gözüken bir hanım, neresi şişman ve şişman olsa ne olur anlayamadım. ayrıca who the fuck is this?
  • ne is yapiyor bilmiyorum ama zayifim diyerek para kazanmiyordur sanirim. eger o sekilde para kazaniyorsa zaten takdir etmemiz gerekiyor.
hesabın var mı? giriş yap