• dirty vegas sarkisi. insan azcik yerinde duramaz oluyo bu sarkida.

klibinin de hikayesi güzel. bir zenci amca gömlek kravat gelir bi diner önüne teybiyle. başlar dansetmeye... (güzel de dans eder) onu izleyen bikaç kişi konuşmaya başlarlar.
    -her sene bugün gelir burda dans eder...
    -neden?
    -bi kız arkadaşı varmış, ama terketmiş onu...
    -neden?
    -bu istiyomuş ama kız vermiyomus. bi gün duramamış, kız da gitmiş.
    -aaaa
    -yaaa, işte o günden beri her yıl bugün burda dansediyor, onu geri getirmek için....
  • the offspring'in 2012 yılında çıkacak albümünden yayınlanan ilk single ve video.
    şarkı kulağa bir yerlerden tanıdık geliyor sanki? evet ben söyliyeyim, foo fighters grubunun times like theseşarkısı sanki.
    onu boşverdim de, abi neden duruldunuz müzikal anlamda? 28 yılın yorgunluğu mu var üzerinizde? evet şarkı gerçekten güzel, alıp adamı götürüyor ama bildiğin alternatif rock bu? neyse ya, eski bir fan olarak bana dinlemek düşüyor sanırım...

http://www.youtube.com/watch?v=y5zy2gkwvfs
  • acoustic remix'i ile ağlatan bir şarkı olmuştur, fevkalade.
    ahanda sözler,

you
    you

you are still a whisper on my lips
    a feeling at my fingertips
    that's pulling at my skin

you leave me when i'm at my worst
    feeling as if i've been cursed
    bitter cold within

days go by and still i think of you
    days when i couldn't live my life without you
    without you
    without you

you are still a whisper on my lips
    a feeling at my fingertips
    that's pulling at my skin

you leave me when i'm at my worst
    feeling as if i've been cursed
    bitter cold within

without you
    without you

without you
    without you
    without you
    without you
    without you
  • çok güzel danseden amcamızın olduğu şarkının klibi, konusuyla da başarılı bir yapım.
  • klibini "bu cabaya bu dansa hele bu figure degil eski kiz arkadasi fred astaire bile kosa kosa gelir" diyerek izledigim sevimli ama ayni zamanda huzunlu dirty vegas parcasi.
  • o denli insanı sabit tutması imkansız bir şarkı ki, durup sözlerde geçen kırık aşk hiyakesi ile ilgilenemiyor insan.. yoksa amcanın acısına saygımız olmadığından kıç kırıyor değiliz..
  • (bkz: oc guns)
  • mtv günlerinin şahanesidir.
  • edge of seventeen'de kullanılmış sample ile yapılan high contrast şarkısı. klişe fakat, bana büyük şehrin karmaşasında yok olmayı, zaman kavramını yitirmeyi hatırlatıyor. hüzünle dinlenir.
  • gergin bir ankara trafiğinde number one fm dinlerken keşfettiğim süpersonik şarkı. tampon tampona gittiğimiz burodveyci amca bile benimle beraber tempo tuttu.
hesabın var mı? giriş yap