• ingilizce, fransızca ve almancayı akıcı bir şekilde konuşabiliyor ve hatta bütün filmlerinin bu üç dildeki dublajlarını kendisi yapıyormuş. geçen sene cannes film festivalinin açılışında sunuculuk yaparken gördüğümde "ya bu kadın alman değil miydi? ne alaka fransızca" demiştim hanımefendi için dil konusu pek bir sorun oluşturmuyormuş. oynadığı bir film için rusça da öğrenmiş. imdb'ye göre 8 yıl latince dersi almış okulda.

sakatlanana kadar bale, keşfedilinceye kadar modellik yapmışlığı da varmış. fiziksel görünüşü hakkında yorum yapmaağoghorhggrghh..

bi de daş bu hatun daş. helle o bakışlar yok mu...

(bkz: entry nin sonuna dogru sapitmak)
  • misler gibi koktuğunun sözlük yazarları tarafından nasıl bilindiğini merak ettiğim enfes yaratık.
    yoksa ?

(bkz: lucy liu ile yattım)
  • angelina jolie adındaki yapay kasıntı kadınla karşılaştırılması insanlığa yapılmış bir hakaret kapsamında değerlendiriliyormuş uluslar arası ceza mahkemesinde.
  • izlerken "bu benim olsun, ben de meydan savaşına çıkarım şerefsizim" diye içlendiğim güzel ötesi hatun.
  • mr. nobody adli filmde dokturmustur bastan sona. fiziksel olarak cok guzel tamam ama ben bu kadinin buyusunu cozdum sanirim, bakislari cok iyi. bazen o kadar icten bakiyor ki, asik olunasi.
  • alman guzeli. wolfgan petersen*in son filmi troy*da mitolojik dunya savasina neden olacak guzel heleni canlandiracak. bu rolun yildiz yapamayacagi, genc oyuncu yoktur sanirim. brad pitt'in achilles oldugu, orlanda bloom'un paris olarak arzı endam ettigi bir filmdearzu objesi olacak bu kadın. altı entryler dolacak.
  • in the fade çekimleri sırasında fatih akın ile iddiaya giren (akın "bu film ile cannes'da yarışacağız diyor, o da oldu canım diyor) ve iddiayı kaybettiği için bileğine hamburg'un dövmesini yaptıran (aynı dövme annesinde ve fatih akın'da da varmış) oyuncu.

https://www.youtube.com/watch?v=ievimyzdkgi
  • wicker park da o kadar doğal ve duruydu ki... biblo gibi kadın. ama aynı zamanda çok da doğal ve içten görünüyor.
  • agladigi zaman guzelligi katlanan, mahmur mavi gözleriyle error verdiren, duru guzellik *
hesabın var mı? giriş yap