• çok saçma bir call center yapılanmasına sahip kuruluş. kardeşim hiç olmazsa şu erotik kanalla ilgili konularda erkeklere yönlendirseniz olmaz mi? bende efendi gibi, "birader $öyle emmeli gömmeli bişeyler seyredecem"ne önerirsin gibi rahat cümleler kurayım. zaten ben sibel isimli güzel sesli bir kızla konuşabilen biri olsam her ay 100 milyon bir tv kanalına para vermezdim.
  • ne kadar yamyam bir ticari kuruluş olduğunu geçtiğimiz günlerde göstermiş bir şirkettir...

çocuk esirgeme kurumuna bağlı küçükyalı çocuk yuvasının başvurusu üzerine (yanlış anlaşılmasın bağış olarak falan değil, parasıyla) yuvayı ev değil kahvehane statüsünde görmüş ona göre ekstra ücretlendirme istemiştir...

televizyonda fıldır fıldır dönen reklamların giderini 0 - 12 yaş grubu çocukların aralarında okey çevirip ödemelerini bekleyecek kadar alçalmışlardır.

şimdi bu rezalet ortaya çıktığında hiç bir yetkili demesin "ay aman bölge bayilikleri bağlantılarından pirim kazanıyor ondan falan feşmekan, bizim haberimiz olmadı" diye... onlar ne kadar çok kazanırsa, digitürk'ün daha da fazla kazanacağı aşikardır...

ama içleri rahat edebilir... nasıl olsa bu kimsesiz çocukların yuvasını kahvehane statüsünde gören "pazarlamacı"ları hiç bir kamera tespit edebilmiş değil...

oğlum sizde hiç "vicdan" tuşu yok mu?...
  • koskoca digiturk. türkiye'nin en büyük dijital platformu. cep telefonumuzdan bile faturalarımızı ödeyebildiğimiz, uçak bileti alabildiğimiz, telefon tarifelerimizi değiştirebildiğimiz, yemek söyleyebildiğimiz dönemde üyelik iptalini sadece faks yoluyla kabul ediyor. sebep?
  • 9 yıldır aboneyim, zaman içinde tek tek tüm sevdiğim kanalları çaktırmadan kapattılar, alman pro7 kanalı bir gecede yok oldu.
    yerlerine arap kanalları geldi, ulusal kanal kadar arap kanalı var neredeyse. bir de arada bir bayramda seyranda üyelere film ve dizi kanalını bedava izleme hediyesi veriyorlar.
    ben zaten o paketlere para ödüyorum, bana ne hediye vereceksin? hiç, üçün biri.
    hediyesini geçtim, eski kanalları geri istiyorum, arap kanalları da siktirsin gitsin çok rica ediyorum.

üyeliğimi iptal edeceğim.
  • senin hoşuna gitmeyebilir, sen haksız yolları tercih edebilirsin ama adamların yaptığı doğru.

bak cano, sen game of thrones izliyorsan bunun nedeni hbo'nun para kazanması. sen illegal yollarla dizi izlemeye devam edersen hbo para kazanamaz.

sözlüğün artık zeka seviyesini tahmin ediyorum; şimdi sivriler çıkıp "hbo digiturk sayesinde mi zengin olacak?" minvalinde sorular yöneltecek. evet arkadaşım, kendi platformları dahil, tüm legal platformlardan gelen gelirlerle zengin oluyor.

senin hoşuna gitmeyebilir, sen haksız yolları tercih edebilirsin ama adamların yaptığı haklı.

bir kere de olsa, inanmasan bile, yanlış bile gelse, haklının yanında dur.
    sen yine torrent'ini kullan ama kendini hırsızı savunur bir pozisyona oturtma.

tanım: game of thrones mevzunda haklı olan platform.
  • o maça 30 lira verip alan bütün aboneleri şimdiden dünyanın en gerizekalı mahlukatları ilan etmekte sakınca görmüyorum.

ulan gerizekalının çocukları, her yerden kanınız emiliyor her yerden bir kez olsun bir kez la bir kez protesto edin, memnun olmadığınız şeyin karşısında durun, bu uygulama için almayın şu maçı patlasın orospu çocuklarının götlerine, iptal ettirin aboneliklerinizi bu kadar mı zor lan? bu kadar mı zor?

küfür etmeyeyim diyorum ama hala almaya ısrar eden, şikayet edip hala alan herkes sikilmeye mahkum, iyi oluyor acımıyorum size.

tanım: yayıncı şey.
  • an itibariyle üyeliğimin iptalini verdiğim platform. acestream var ben her türlü izlerim epl'yi, ispanya ligini de götünüze sokarsınız artık. tivibu al, d-smart al, digiturk al her yerimiz decoder oldu lan.

edit: imla.
  • neredeyse 1 yıldır kullanmıyorum eksikliğini hala hissedemedim. geçen aradılar yine "bu sefer ücretsiz kurulum veriyoruz düşünür müsünüz?" diye oradan hatırladım varlığını. "düşünürdüm eğer sensizlik bu kadar güzel olmasaydı" diye yanıt verdim. satış görevlisinin sessiz gözyaşları ahizeye damlayıp kısadevre yapmasaydı bir süre kapanmayacaktı telefon.
  • şike davası nedeniyle gelen üyelik iptalleri ve dolar kuru nedeniyle zarar ettiği iddiasıyla tff'den ihale bedelinde indirim isteyen digital oluşum..

kendilerine buradan "sizin paket indirimi içermiyor" ve "taahhütünüz bitene kadar indirim ya da iptal yapamayız" demek istiyorum... ayrıca bonus olarak da "kaydınızı aldık, size döncez" diyerek ortamdan uzaklaşıyorum, ahahahahahahahaha...

(bkz: keser döner sap döner)
    (bkz: #17827170)
    (bkz: #25368922)
  • abone sayısını arttırma maksadıyla çevrimiçi dizi sitelerine çektiği ihtarla game of thrones gibi dizilere erişimi kısmen kısıtlamayı başarmış olsa da torrent kültürünün tekrar yükselmesine sebep olarak maksadına ulaşamayacak kuruluş.

internet dili ve edebiyatından anlamayarak yasaklayıcı eylemler ile -çevrimiçi izleyemiyorlarsa digitürke üye olurlar- gibi über lineer bir nedensellik ile yola çıkıldığını tahmin ediyorum. ve yaşayacakları bir nevi linç sonrası kitlenin maytap konusu olup, marcom departmanının audit departmanına ulan iyi bok yediniz diyeceğini tahmin ediyorum. pek kısa bir süre sonra üye sayısında artış olmadığını fark edince game of thrones gibi güncel dizileri digitürk play'e mi koysak, daha kullanışlı bir dizi platformu mu açsak gibi sikimsonik beyin fırtınalarına kapılıp dalgalanıp durulacaksınız diye umuyorum.

ey digitürk, limewire neslinin sınırlarını çok zorlamamak lazım. fyi canısı.
hesabın var mı? giriş yap