• bu tür eğitim araçlarında sağ tarafda da fren ve gaz pedalı oluyor diye biliyorum. eğitmen korkudan frene basmayı unuttu galiba.
  • komisyon görevlisinin frene neden basmadığını anlamadığım kaza. diyelim ki bastı, çalışmıyorsa kızın ne suçu var? bastı çalışmıyor diyelim el freni neden çekilmiyor? o arabalarda neden 2 tane fren var? denetleyen kişi basmasın diye mi?
  • ehliyetsiz araç kullanıyor bi de üstüne kaza yapıyor. rezalet.
  • güzel bindirdi arkadan yalnız. haha
  • kız desen dalgınlıktan uçmuş kaptırmış gidiyor, yanındaki gözetmen ne kendi tarafındaki frene basıyor ne el frenini çekiyor ne de direksiyona müdahale ediyor. kaza oluyor ona rağmen kıza sağa çek diyor. * toros desen ayrı bir değişik, yolun ortasında naptığı belli değil.

kısaca nerden tutsan elinde kalıyor.
  • mala bağlayan kız değil de yandaki eğitmen bence.

kız acemi, yeni kullanıyor ve de heyecanlı. hata yapması gayet normal. e peki yanda saksı gibi oturan eğitmen? neden basmıyor kendi debriyajına, frenine?

pomçikkom da 8. kez direksiyondan kaldı ama onun eğitmeni çok deneyimli ve olası birçok ölümlü kazadan hem halkımızı hem de pomçiğimi koruyabildi.
  • biri söyleseymiş ortadaki fren diye.
  • direksiyon sınavlarında artık ön koltuğa eğitmen değil milli eğitim görevlisi oturuyor.
    kaza da olsa bu şekilde kendisini korumaya alıyor ancak o frene basmıyor.
    bu yüzden kaç kurs arabası pert oldu göz göre göre bilseniz inanamazsınız.
    kısacası o önde oturan adam kurs eğitmeni değil milli eğitim görevlisidir.
    tahminime göre , arka koltuktaki arabadan ilk inen adam kurs eğitmeni olmalı.
  • emin olmamakla aldığım bir duyum neticesinde günümüzdeki ehliyet sınavlarında gözetmen koltuğunun altında artık eskiden olduğu gibi frenleme pedalı kullanılmıyor. ki yine günümüz ehliyet sınavlarında kursiyerler eskiden olana göre çok daha uzun ve sistemli ders sürelerinde çalışıyor. * buna rağmen neden göz göre göre direksiyonu çevirmeden bodoslama arabaya girdiğini anlamam çok mümkün olmadı.
  • el freni mel freni diyenlerin kızdan farkı yok, hocanın da ayağının altında pedal var ehliyeti kasaptan mı aldınız? suç hocada işte
hesabın var mı? giriş yap