• tuvaletteyken 2 kisi daha gelir ve bos kabinlere gecerler...

-pooortpustghust
    --yuh be memed agzima sicsaydin
    -ne var lan tuttuk kizlarin yaninda napayim
    --kicinin sibobu yokki
    -ehuehuehu
    --la memed kizinda sasi iyiymis dimi la. ne kasa varmis
    -yengene sen ne diyon la kerhaneci
  • trafik polislerinin, uygunsuz park eden araçları ele güne rezil ederek uyarması

- ticari 85 yürüsene kardeşim... kırmiim kalbini (aynıyla vakidir)
  • yer:izmir de bir mahalle arası...

ufak cocuklar,mahalle arasında yakalamac gibi bir oyun oynamaktadırlar.ebe olan cocuk,ayagı kayıp yere düşen cocucu hemen yakalar.yakalanan cocuk;

-anamı ziksinler saymam!...düştüm ben.
  • yer: market. küçük bir kız babasını azarlamaktadır

k.k: neden herşeyi anneme soruyosun
    b: annelere sorulur ama
    k.k: hayır efendim kızlara sorulur. bana sor bana. ben al diyorum.
    b: peki
  • bir akşam vakti 1.köprüden avrupa yakasına giden bir otobüsün içinde iki adam:

(hızlı bir şekilde gelişiyor diyalog)

-avcıların karşısında ne var?
    -bişey yok.
    -nası bişey yok?
    -marmara denizi var işte. deniz kıyısında.
    -e bişey yok mu? (adam inatçı)
    -balıkesir filan vardır heralde.
    -haddi lenn!
  • baba ile harem-gebze minibusu ile harem istikametine gidilmektedir.mevki aşşagı yukarı tuzla civarıdır.mevsim yazdı ve agustos sıcagı bunaltmaktadır.sene 1999.baba ile öylesine laflanıp vakit geçiriliyordur.minibus zaten ördek turzim oldugundan 20 metrede bir durmakta ve yolcu bulmak için beklemektedir.1 saatlik yol 3 saate çıkmıştır.sıkıntıdan minibusteki tipler incelenmektedir.yaşının yaklaşık 55-60 oldugu tahmin edilen bir amca,oduncu kömlegi,ustune kalın bir yelek ve ceket ile seyahat etmektedir.ammca oldukça kalıplıdırda.amcayı görünce inanılamaz.hava 35 derece vardır yoktur.amcada gram ter yoktur.ön camdan yol izlenilirken arkalardan incecik bir ses;

-kaptancım indirir misiniz?,der

baba ile arkaya dönülür.bunu yapan o amcadır.buraya kadar ''olabilr'' denilir.amca cusseli ama ses ince ne yapsın.minibus durur.amca bir hışım atlar.bize dogru döner ve açık kapıdan biz minibüs içindekilere el sallayarak;

-güle güleee.hayırlı yolculuk*,der.

tum minibus mavi ekran vermiş şekilde yola devam eder.amcaya dönüp bakılınırçamca hala el sallamaktadır.*
  • mc donalds oyun alanında oynayıp kan ter içinde ailesinin yanına gelen 10 yaşlarındaki çocuk sırıtır bir ifade ile;

+oh be iyi stres attım.
    baba:bu yaşta ne stresi pezevenk!
  • bir kaç sene önce ankara'da tarım ve orman işleri genel müdürlüğü'nün köşesinde makam arabası yıkamakta olan iki abiden biri yazın hararetine sığınarak olsa gerek diğerine elinde hortumla sulu bir şaka yaptı. şakazade nemli abi ise çok karizmatik bir şekilde hiç istifini bozmadan şöyle dedi:

"oğlum hemen kaç! yakalarsam muh muh!"

(bkz: tarkan)
    (bkz: şımarık)
  • neden ağladığı bilinmeyen bir çocuk otobüsü birbirine katmıştır. ben ise otobüsün en arkasında çocuktur diye sürekli olan biteni izlemişimdir. herkes cık cık gibi tepkiler verirken yanımda olan iki tane kız olayı bitirir..

- uff sus artık yaaa....
    - valla ben çocuk yapmiycam!!
    - ben de kız..
    - tüm erkeklerden nefret ediyorum..
    - ben de..
    - iğrençler yaa yok evlenmiycem işte...
    - aynen aynen.. benimki geçen bana ne dedi biliyor musun?
    - ...

otobüsten inmeseydim devamını da yazardım, gerçi bu kadar yardıkları yetti de arttı...
  • yer:ooze civarı.

2si kız 3 kişi yolda yürümektedir. er kişi kızlardan birini araba çarpmasın diye kenara çeker ve bunun üzerine şu muhabbet duyulur.

e:kızım çekil kenara da arabaya bişey olmasın*
    diğer kız:yok bişey olmaz ona*, onun kaportası sağlam*

kötüleyen arkadaşlar için edit: (bkz: yaran)
hesabın var mı? giriş yap