• kuymak denen saçmalıkla kahvaltı eden tipik karadeniz insanının bok attığı yurdumun en güzel insanlarıdır.egelidir.göçmen değildir.kendilerine laz diyenlerin bok attığı insanlardır.
    (bkz: sinirlendim bak gene)

edit:troll entryi silince başlık başıma kalmış.
  • egeli degilim ama benim.
    biraz da limon sıkarim hatta.
  • ege bölgesinde genelde yazları yapılan kahvaltı tipidir.

zevkini bilmeyenler için artık olabilir ama bizim için bir zevktir sabah sabah kalkıp en azından lahmacun yemiyoruz biz töbe töbeee

(bkz: anlayamazsın)
  • candır canandır. kahvaltı böyle yapılır. üstüne de azcık lor "gattın" mı... değme keyfime gitsin.
  • anadolu'nun bağrından hatta dağlarından kopup gelmiş biri olarak hassiktir oradan diyen tiptir efendim.
    egeli değilim, bozkırın ortasında yaşıyorum, trollü ciddiye alıp göçmen artığı kısmına da hiç girmeyeceğim ama kekiği unutmuşsun birader.

bir de kekik oldu mu, mis misss...

debe editi: sahi ege demişken, bir soma vardı ne oldu ona? (bkz: #44079875)
  • birazdan yediği küfürlerin etkisini azaltmak için zeytinyağını kıçına sürmek zorunda kalacak bir tipik trollün çemkirdiği tiptir.
  • egeli değilim. çok sevdiğim kahvaltıdır. bal kaymağı bi kenara itip bununla kahvaltı yaptığım sabahları bilirim. bir de domates suyu ile yağın karışımına ekmek banmak tarif edilemez bi lezzettir şahsım adına.
  • ağzını tadını bilmeyene dert olmuştur. sadece zeytinyağı da değil, pul biber kekik limon ya da nar ekşisi de koyulur @adana
  • kahvaltıda ne yediği hakkında bilgi verilmemiş. ya domatese bibere zeytinyağı döküp sonra mısır gevreği yediyse bu tip? boşa gitti bütün hakaretler.
  • kuru domatesle daha bi güzel olur.
    güney marmaralıyım
hesabın var mı? giriş yap