• - merhaba mülayim abi
    - merhaba canım, bu herifi de hiç sevmem

(bkz: korkusuz korkak) (bkz: mülayim sert)
  • +sana kız vermem

-çok haklısınız ben de sizin yerinizde olsam vermem.

+ peki öyleyse niye istiyorsun?

-neyi istiyorum efendim?

+kızımı istemiyor musun?

-aman efendim siz verdikten sonra niye istemiyim.

#gülengözler
  • ibrahim'in böyle dallamalıkları vardır
  • ne zaman gaza gelip yeni karar alsam aklıma gelendir.

1- barı açıyorum
    2- ayla'yla aramı düzeltiyorum
    3- babamı da yanıma alıyorum olay bitmiştir
  • "zayıflık harika bir şeydir, güç hiçbir şey değildir. bir insan yeni doğduğunda zayıf ve esnektir, öldüğü zamansa kaskatı ve duygusuzdur. bir ağaç büyürken körpe ve yumuşaktır, ama kuru ve sert hale geldiğinde ölüp gider. sertlik ve güç ölümün arkadaşlarıdır. esneklik ve zayıflık varoluşun tazeliğinin ifadeleridir. kendini sertleştiren hiçbir şey kazanmayı başaramaz."*
  • aleyna california’da çimlere uzanıyo ben 20 liraya sahne alıyorum aksaray’da. soytarı hokkabaz gibi 20 liraya sahne alıyorum 20. çıngıraklı bir maymun gibiyim hokkabaz gibiyim hokkabaz.

(bkz: deep turkish web)
  • "çiçekler ölmüş, hepsi. eskiden bir yer ayarlardın, güneşi iyiyse, yerini de sevdiyse ne biçim açardı. şimdi güneş aynı, ışık aynı, yer aynı. suni gübre istiyorlar. 1-2 gram potas koyunca bir coşuyor namussuzlar ama sonra ölüyorlar."

derin adam muhsin bey ve onun çiçekler üzerinden verdiği, anlayabilene gerçekten çok fazla anlam ifade eden, kolay kolay akıldan çıkmayacak sözleri...
  • hassiktir be rıfat abi!
  • "hayır şimdi yani kusura bakmayın ama içinde bulunduğumuz durumdan ben de pek memnun değilim yani ama benim durumum bu ben biraz soğukkanlıyım"
hesabın var mı? giriş yap