• spor kulüpleri herhangi bir partiye destek vermemelidir.. partiler etki alanını genişletmek icin spor kulüplerinden destek almak isteseler bile kulüpler buna aracı olmak gibi bir hataya düşmemelidir.. talihsiz bir açıklama olmuş ne yazık ki.. özbek'in açıklamaları şu şekilde.. " şahsi kanaatim sayın bakan'ın istanbul için bir şans olduğudur.
    faaliyetlerini, özellikle istanbul'un ihtiyaçları çerçevesinde sürdüreceğinden ben son derece eminim. bu konuyla ilgili olarak 31 mart seçimlerinin türkiye için istanbul için hayırlı olmasını diliyorum ve sayın bakanıma da başarılar diliyorum."
    kaynak
    not: gs
  • stadını toki'nin yapıp hediye ettiği kulübün başkanının başka şekilde açıklama yapması beklenilemezdi, elbette kurum'u destekleyecekler.
  • (bkz: güce tapmak)

murat kurum kazanırsa zaten kazanırız diye düşünmüştür muhtemelen!
    yok kazanamazsa iktidar yine bizden yana!
    4-5 yıl sonra iktidar değişirse bu sefer yeni gelenlere yanlarız!
    niye? çünkü galatasaray 2 teneke daha koyacak müzesine!
    ne gerek var omurgaya!
  • galatasarayın başkanı sıfatıyla galatasarayı temsil ettiği bir yerde yerel seçimler için yorum yapması taraf belirtmesi hiç doğru olmamıştır kendi fikirlerini bir kulübün fikirleri imiş gibi göstermiş umarım kısa sürede hata yaptığının farkına varır ve kamuoyundan ve galatasaray taraftarlarından özür diler.

siyasi veya kendi ilişkileriniz olabilir ancak temsil ettiğiniz değerleri unutmamanız bu kulübün arkasında milyonlarca taraftarın olduğunu her zaman hatırlamanız gerekir.
  • şampiyonluk yolunda her tuşa basanlar için alışılagelmiş bir açıklama.
  • fikret orman görevdeki cumhurbaşkanına yalakalık yaptığında beşiktaş taraftarı tepki vermişti ama bu farklı. burada bir yarış var ve mevcut belediye başkanına karşı akp'nin adayı için şans diyorsun. bu çok utanç verici bir durum. ama bunu da savunan fanatik gerizekalılar çıkar elbet.
  • şu açıklamayı ali koç yapsa yer yerinden oynar, spora siyaset karıştırmayın diyenler ortalığı yangın yerine çevirirdi. bir spor kulübü başkanı siyasi seçimler için neden açıklama yapar ki?
  • iyi ki fenerbahçeliyim demek için bir sebebimiz daha oldu..
  • galatasaraylıyım.

rezalet bir açıklama. galatasaray başkanının siyasette taraf olması tam bir rezalet.
  • (bkz: yağlı surat)

hiç sevmiyorum bu adamı. bizi üst üste 50 kez şampiyon da yapsa sevmeyeceğim, sevmemeye devam edeceğim.

edit. (bkz: #140965188) tutarlılığımı tebrik ve takdir ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap