• aslına bakılırsa içki fiyatları herhangi bir mekandan hallicedir...

neyse zaten dışarıda tıksırana kadar içip,içeride 1 votka redbull veya mojito ile puromu tüttüreceğim zirve olduğundan problem yok.
  • cem yilmaz'in surprizi sahne almak, stand up yapmak degil. oyle olsa surpriz olmazdi zaten. ayrica zirvede ne stand up'i? zion partisi ortaminda? aklinizi mantiginizi kullanin. mantiksiz olanlar zirveye alinmayacaktir.

ana akim medyanin (ozellikle dusuk oktanli fatih altayli ile calisan haberturk'un) eksi sozluk'le ilgili bu tur haberler uydurmasina da alisin lutfen. daha siddetlileri de gelir. sizlerin biraz daha elestirel bakan, biraz daha sorgulayan insanlar olmaniza ihtiyac var.

hazir duyuru yapiyorken: 26 ocak'tan sonra yazar olanlara bu sene malesef davetiye gonderilmeyecek. kendilerini seneye dogumgunu kutlamamiza bekliyor olacagiz. hali hazirda yeterince kalabalik bir katilim bekleniyor.

unutmayin: hep beraber daha guzel daha keyifli eglenebilmemiz icin gerekirse olucez!
  • ulan cem yılmaz geliyor, dünya gözüyle cem yılmaz göreceğiz, üstüne de eğlence var, tanışıp kaynaşılacak vs. ama katılamıyorum bu zirveye hem de sözlükteki ilk zirvem olacaktı ne güzel. ah ah zaman çok ters, hem niye istanbul'da oluyor bu zirveler hep arkadaş, arada izmir'i falan da görün.
  • istanbul dışından gelip katılacağım zirve.*
  • son duyuruyla, kondüktörlerin yazar yaptığı yeni yazarların dışlanmış olduğu gerçeğinin açık olarak lanse edildiği zirve.*

(bkz: ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi/#21984765)
  • cem yılmaz içeriye ilk girdiğinde,

moderatörler predatörlere,

hacivatlar karagözlere,

gammazlar kondüktörlere,

sonra hepsi ssg'ye...

diyebileceği zirvedir.

(bkz: olay zaten sözlükte geçiyor)
  • ssg'nin 00.00'da insanlara "i'm the boss. this is champagne. merry christmas." şeklinde seslenmesi beklenen zirvedir.
  • davetiye kodunun nereye geldiği belli olmayan zirve. daha doğrusu benim kodum hala mailime gelmedi.
  • eski bir barmen olarak söylüyorum, bu zirvede "long island" 14 tl iken (içinde alkol olarak tekila, rom, votka, cin, portakal likörü olması gerekir), cuba libre'nin (rom ve kola) 15 tl olmasının mantığını bana kimsenin açıklayabileceğini sanmıyorum.
  • +1'imle şiddetle gelmek istediğimiz fakat kalacak yer sorunu olduğu için kararsız kaldığımız zirve olacak. sabah kadar eğlenip otobüse binip dönsek desek pek halimiz kalır mı onu da bilmiyorum. hayırlısı diyelim.
hesabın var mı? giriş yap