şükela:  tümü | son 24 saat
 • hic biseyden hazzetmeyen bir sozluk kullanicisi. sozlukten de hazzetmiyormus sanirim .sanki yazmak zorunluymus gibi.
 • sözlük'e yazmak için mayıs ve haziran aylarını tercih eden dördüncü nesil yazar.
 • bol şekerli, hoş sohbetli, kısa sürede ankara zirvelerinin aranan siması haline gelmiş şirinlik muskası. normal şartlarda kimseye kolay kolay sempati duymayan bünyem sanki uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi bir havaya sahip.
 • birali ortamda nane limon icen ismet inonu'nun nisanlisi.
 • amma çok kenarda dursun diye not almışım...

  herşey bir viktorinoks çakı ile başladı...
  konuştukça ortak noktalar çıktı.
  müzikten tut ta avcılığa kadar...
  muhabbetlerimiz hiç bitmedi, sabahtan akşama kadar anlattık...
  ama öyle böyle değil, bir kere bile teklemedik konudan konuya geçerken...
  hep sordu bu bu böyle acaba yanlış mı diye, çekinmedi. bende hep doğru olanı seçmişsin ya da yanlış olmuş diye gerçek olanı söyledim. kızmadı gücenmedi.
  yanıldığım da oldu yani işin doğrusunu söylemek gerekirse ama olsun o da hayatın renkleri arasında dedik güldük geçtik, tutmadık içimizde kini nefreti.
  makarasına didiştiğimizde de çok keyif aldık.

  entryleriyle hep güzel bilgiler verdi, aa öylemiymiş dedik.
  sünger performansları yaptık bir araya geldiğimizde, nice koçyiğitler yere serildi, ölen ölmüş kalan sağlar, sağlar bizimdir dedik dadaloğlu'ndaki gibi... anadolu rock'a gönül verdik 10 derste...

  benim için değeri çoktur, can dosttur.hatırlayandır, sorandır...

  kendisine buradan büyük usta kayahan'ın da dediği gibi "la fa la sol"...
 • sorulardan ve şikayetlerden yılmış yıldırılmış bünyesine rağmen; aydınlatmacı, yardımsever sözlük yazarı. aynen de öyle.
 • evde kalmış sözlük yazarlarından biri !
 • zatı şahaneleri mentorum olur. biraz uğraşaydık köylüm olacaktı, bir kaç kilometreyle kaçırdık o şansı yapacak bişey yok malesef. bir birimizin topraa olmakla yetiniyoruz (bkz: hemşo). tabi ileride potansiyel patronum olabilir o konuda net bir durum yok ama hayır demem kendilerine. içinde yatan valentino rossi'yi de ayrıca taktir ettim. aha yazıyorum buraya bir kaç yıla kalmaz ekşiteker yetkili eğitmeni olacak.
  bi de hoş sohbet, tadından yinmiyor yeminle. zaten izmir'deki bağlantılarıma haber uçurdum. elbet kaçırtacam bursaya da acele etmiyorum, öncelikle çekirdek ve bira stoğunu tamamliyim.

  hepsi bir yana, şu eğitim öğretim konusunda bana verdiği desteği (tabi gazı) herkes bir yakınına verse, yemin ediyorum ülkece kalkınırız ya, çok borçluyum kendisine, bir şekilde manevi olarak çözecez artık*
 • birlikte latince'ye kafa tutup dirsek çürüteceğiz. anatomi fizyoloji genetik demeyip hakkından geleceğiz. birbirimize gaz vererek başaracağımız bir işe başladık hayırlara vesile olsun diyorum:)
hesabın var mı? giriş yap