• odama her girdiğinde çılgınlar gibi osuran adam...
    bi tanedir...
  • yanılmıyosam kalabalık bir grup olarak zur ile yaşadığımız odayı 1999 yılında basan grubun içinde ezan okuyan adam... grupta dalgıç, ameno'yu söyleyen biri, testereli biri ve birkaç değişik tipleme daha vardı...

e-mailleri ilettiğim, skor beklediğim yazar...
  • bir yaşına daha girdi geçen hafta, bir yıl daha yaşlandı, daha büyüdü, olgunlaştı. ama ben kutlamadım doğumgününü, unuttum, ihmal ettim. tüm geçen senelerde olduğu gibi. şimdi bilmiyorum hali nasıldır. şu anda da çamaşır makinalarına bozuktur yazısı asacak kadar muzır mıdır acaba? peki suç kimde, aynı gökkubbenin altında yaşıyor da unutuyorsak birbirimizi suç ikimizden başka kimde? bir dostu kaybetmek ne kadar kolay, unutmak ne kadar zor. peki ya affedilmek? doğumgünün kutlu olsun arkadaşım, dünyanın en duygusal korsanı, en samimi jedi yı, en çocuk en büyük insanı. iyi ki doğdun..
  • gittik, gördük; birlikte yemek yedik, kahve/sigara içtik, top oynadık; new haven'ı, yale'i bol bol takdir ettik, gıpta ettik, kıskandık; sonra döndük geldik.

bu kuzey seyahatimin, güneyden -özellikle yaşadığım yerden- iyice soğumamla neticelenmesinin en büyük etkenlerinden biri oldu bulunduğu yer. umut ediyorum, karda kışta çekilmez olsun oralar, yoksa cıldırırım ben çekememezlikten. neyse, bahsi geçen kişi için mutluyum en azından. ayrıca da şaka yaptım, inşallah kışın da muhteşem bi yerdir orası.

neyse, nasıl olsa sık sık gelcem o tarafa artık. bi de, kışın uğrarız yanına, kar yağarken de aynı güzellikte mi kızlar, test eder, öğreniriz***... (bi de abi, ben o betonda oturan hatunu unutamadim ya, napcaz; sen gidip bi kontrol etsen arada, hala ordaysa bi telefonunu falan istesen)
  • " ahanda misilleme olsun, bi gün sonra kutlu olsun" diyerekten burdan yaşlandığını ve yakında torunları olacağını hatırlatmak isterim...
  • 1996 yilinda kurulmus avustralya merkezli giyim markasi. t-shirtleri ozellikle dizayn ve kalite bakimindan asmis olcude fakat ucuz degil tabi malesef. https://www.elwoodclothing.com/
  • jake blues'un kardeşinin adı. (bkz: blues brothers) (bkz: jake blues) (bkz: elwood blues)
  • adres defteri temizliklerinde eski ev telefonu bile silinmeyerek saklanan arkadaslardan biri, hatta sanirim yuzde yirmisi.
  • aylardir haber alamadigimiz, dogumgunu kutlu olmus insan evladi.
  • kendine yaşlanmak pek yakışacak, pek tatlı bir dede olacak. * çocuğum olursa bu adama ziyarete götürcem ki eline ilk ışın kılıcını versin..
hesabın var mı? giriş yap