• doğru önermedir.artık çok yorucu buluyorum.ne istediğini bilmeyip de sevgimi tüketen kızlara tahammülüm yok.oyunlara,taktiklere lüzum yok.
  • bi arkadaş var, her fırsatta başka başka bölümlerden kızlarla flörtöz hareketler içinde. sürekli de konuşuyor kadınlar şöyle, kızlar için bir şeyler yapmak aptalca, sürekli başkalarıyla takılmak mantıklı, evlilik ne saçma falan filan. en son bakmayın siz bunun böyle sik sok konuştuğuna, adamına göre dünyayı önüne de seriyordur dedim. sırıtarak doğru valla 'o' kabul etse bu yıl evlenecektim ama işte… diye iç geçirdi.
    yani bakmayın siz sik sok konuştuklarına. aynı erkekler adamına göre dünyayı önüne de sererler.
  • (bkz: kolay seks)
  • kadınların her şeyi erkekten beklemelerinden kaynaklanıyor aslında.

erkek yapar, erkek gelir, erkek halleder. erkek hediye alsın, erkek sürpriz yapsın, erkek bir yerlere götürsün, erkek trip çeksin, erkek erken boşalmasın, erkek erkek erkek...

biz bu dünyaya kadınların kölesi olmak için gelmedik arkadaş. kadınların peşinde pervane olmak için hiç gelmedik. işe gelince eşitlik, işe gelince sen erkeksin.

böyle böyle soğuttu kadınlar ve asla bunun farkına varmıyorlar.

edit: geçen gün alışveriş yapmaya çıktım. kendime istediğim bir çok kıyafeti aldım.. hayatımda biri olsa bir çoğunu belki de hiçbirini alamazdım. çünkü ilişki erkeğe kendine harcama lüksünü de kaybettiriyor.
  • aha bu ben
  • kadınsız ortam, huzurlu ortam olduğundandır.

erkeksin, azmışsın, karın karşında. canın istiyor, karın birşeyden dolayı bir şeye kızmış. yok diyor. tamam deyip çekilsen 31 çeksen. trip. yok kadın hayır diyorsa belkidir deyip üsteleyip yapsan, eşe tecavüz…polis, mahkeme, uzaklaştırma ıvır zıvır.

sikerim böyle aşkın ızdırabını deyip kendi kendine takılıyorsun işte.

kadın olmak şans aslında. sperm bankasından seç bir tane, doğur gitsin. erkek olunca o da olmuyor.

sırf çocuğum olsun diye kadın olmak isterdim.
  • kadınların kendi elleriyle hazırladıkları ortam. tabi ki senin kullanma niyetiyle yakınlaştığın kişi de elbet seni kullanmak isteyecektir. herkesin kendine aşık olduğunu zanneden psikolojik boşluktaki ablalar, kardeşler... öyle bir şey yok size yemin ederim. erkek aşık olmaz. basar, geçer. ava giderken bi bakmışsın av olmuşsun. he macera arıyorsanız da yaşayın ve görün, kendinizi çok akıllı, güzel zannetmenin sonuçlarını
  • birtakım badakların kadın düşmanı beyanlarla yıkadığı bir başka başlık.

tanım: modern hayata adapte olmaya çalışan bir orta doğu ülkesinde gerçekleşen bir hadise.
  • sevginin içi boşaldığı için
    sevişmek iki kişinin birbirine sevgi duymasını anlatan bir işteş fiilken şu an cinsellik anlamında kullanılıyor
  • bi mühendisim vardı işinden dolayı mesafesi 2 3 saatlik başka bir ile çektim. çok uzağa da çekmemiştim ama çok değil 5 ay sonra ayrıldılar sevgilisiyle...

noldu dediğimde de şimdi git gel kalıcak yer ayarla yemeğe gezmeye oraya buraya harca derken cebimde kalmıyor...bir yapıyosun iki yapıyosun üçüncüye yapamıyorsun demişti...

yani evet doğru....
    bir erkeğin sağlıklı bir ilişkiyi yüretebilmesi için her anlamda ayaklarının yere basması lazım...

kadınlar bu anlamda daha mantıklı daha realist bakıyor... doğaları gereği konfor alanı oluşturabilceği erkekleri seçiyorlar ki sonuna kadar da haklılar bence...

neyse çocuğun kız arkadaşı da yine benim personellerimden biri ,
    noldu da ayrıldı ? aldattı mı beni dediğinde de diyecek birşey bulamadım kıza...kıçına giyicek donu yoktu ne aldatması diyemedim... yok anlaşamadığınız için bitti bence dedim...geçiştirdim...

iyi olmak ahlaklı olmak efendi olmak yetmiyor...
    zaman ve maddiyat da önemli...

kuru kuru sevgiyle aşkla vaatlerle yürümüyor ne yazık ki ilişki...

türk erkeğinin de tembel ve hedefsiz bir yapısı olması nedeni ile lafla götürebildiği kadar götürüyor sonrası malum the end...

doğru başlık şu olması gerekir,
    `erkeklerin artık sevgili bile olamayacak yetersizlikte oluşu`
hesabın var mı? giriş yap