• operasyondan sayılıyor mu bilemem ama uzak ara dudak dolgusu.
    yaptırmayın şunu.
    asla ayar tutturulamıyor ve sonuç o dudaklar evlerden uzak eşekarısı sokmuş gibi.
    yaptıran kimle konuştuysam da, aa yok böyle kalmayacak, bir iki aya bu şişlik kayboluyor.
    sonuç, kaybolmadı.
  • dudak dolgusu.
  • bence de dudak dolgusu. kızlar yapmayın etmeyin, gerçekten hiç doğal durmuyor o dudaklar. yine de sizin bileceğiniz iş ama hiç sandığınız kadar etkileyici bir şey değil, arı sokmuş ama şişliği inmemiş gibi geziyorsunuz ortamlarda. dudak öyle olunca ağız da tam kapanmıyor, ağzın ortasında hep bi hava boşluğu kalıyor, sağlık için de problem çıkarır zamanla o boşluk. dudağım çok ince yaptırmak istiyorum derseniz de ayarını kaçırtmadan hafifçe yaptırın bari.
  • dudak dolgusu yakisan 1tek kisi bile gormedim. dunya guzeli kizlar kendini rezil etti.
  • yaptirmis olmak icin yaptirilan tum operasyonlar.

100 metre oteden bas bas bagiriyor 'yaptirdim ama param buna yetti' operasyonlari.

ya en iyisi, en kalitelisini yaptirin paraniza kiyip ya da hic dokundurtmayin mumkunse kendinize.
  • slikon.

uzaktan silikonlu göğüs çok estetik gözüküyor fakat ele aldın mı su doldurulunmus balon gibi acayip itici bişey.

bırakın orjin kalsın.
  • kendini belli eden tüm operasyonlar.

dudak dolgusu, elmacık kemiği dolgusu ve o acayip kaşlar başı çeker.

sorunlu burunların düzeltilmesi ve hafif müdahelelerle çok faydalı olan estetik operasyonları kendilerine güzellik hedefi olarak bülent ersoy'u koymuş aptallar yüzünden bambaşka bir hal aldı.
  • herhangi bir estetik operasyon. çirkin ve güzel kavramları mutlak doğru içeren kavramlar değiller. zevkler ve renkler tartışılmaz alanına giriyor bu konu. herkes olduğu gibi kalsın herkesi beğenen çıkar. birileri üç beş kriter uyduruyor ve diyor ki bunları yerine getirenler güzel. siz kimsiniz kardeşim diyeceğimiz yerine tipimizi o kriterlere sokmak için para harcıyoruz
  • dudak dolgusu
hesabın var mı? giriş yap