• zamanında fetö'ye karşı çıkışını hatırlarsınız:
    https://www.odatv4.com/…satmiyoruz-0202141200-52821

eti deprem zamanı da hemen harekete geçti.

bu markaya sempatim büyük.

edit: şöyle bir mesaj geldi (bkz: #67573777)
  • bakın reklam yapacaksanız bu gibi firmaların reklamlarını yapın. hep boykot çağrısı yapıyoruz o markaya bu markaya diye.

bir kere de vatansever firmaları destekleyelim ki sermaye bizde kalsın.

starbucksları zengin ettiniz elit görüneceğiz diye. algilarınıza türk malı kötüdür diye yer ettirdiniz!

hayır efendim hayır. türk malı iyidir. türk malını desteklersek daha zengin bir toplum olabiliriz. tabii ki içimizde de var kötüler. işini iyi yapmayanlar. ama yapana da destek gösterelim.
  • eti'yi sevmem için 3 neden

1. fetö düşmanıdır.

2. afet yardımı yapmaktadır.

3. ürünleri çok lezzetl.
  • eti çok uzun zamandır alışveriş yağtığım tek marka.
  • kyk'da ve askerde yasaklı olduğu için ne yazık ki ürünlerini hiç görememiştim.
  • eskişehir’in gururudur.
  • eti'yi sevmem için 1 neden
    1. eskişehir
  • 7 senedir eskişehir'deyim ve belki de 10'un üzerinde eti çalışanıyla tanıştım. beyaz yakasından mavi yakasına bir kişi mi kötü konuşmaz ya hu! bir dönem ben de başvurdum almadılar canları sağolsun ama duyduğum kadarıyla gerçekten personellerine de hakettikleri gibi değer gösteriyorlarmış
  • zamanında islamcı camiada çok iftiralar atıldığı için yanaşmazdık etiye. diğer rakibinin kalitesiz ve lezzetsiz ürünlerine verdiğim paraya acıyorum.
  • ben zaten etiden başka bir markayı çok nadiren tükettiğim için bana uyacak kampanyadır. eskişehir'deki her şey güzel ayrıca!!

eti eti eti
hesabın var mı? giriş yap