• bakın reklam yapacaksanız bu gibi firmaların reklamlarını yapın. hep boykot çağrısı yapıyoruz o markaya bu markaya diye.

bir kere de vatansever firmaları destekleyelim ki sermaye bizde kalsın.

starbucksları zengin ettiniz elit görüneceğiz diye. algilarınıza türk malı kötüdür diye yer ettirdiniz!

hayır efendim hayır. türk malı iyidir. türk malını desteklersek daha zengin bir toplum olabiliriz. tabii ki içimizde de var kötüler. işini iyi yapmayanlar. ama yapana da destek gösterelim.
  • eti'yi sevmem için 3 neden

1. fetö düşmanıdır.

2. afet yardımı yapmaktadır.

3. ürünleri çok lezzetl.
  • zamanında fetö'ye karşı çıkışını hatırlarsınız:
    https://www.odatv4.com/…satmiyoruz-0202141200-52821

eti deprem zamanı da hemen harekete geçti.

bu markaya sempatim büyük.

edit: şöyle bir mesaj geldi (bkz: #67573777)
  • eskişehir’in gururudur.
  • 7 senedir eskişehir'deyim ve belki de 10'un üzerinde eti çalışanıyla tanıştım. beyaz yakasından mavi yakasına bir kişi mi kötü konuşmaz ya hu! bir dönem ben de başvurdum almadılar canları sağolsun ama duyduğum kadarıyla gerçekten personellerine de hakettikleri gibi değer gösteriyorlarmış
  • eti'yi sevmem için 1 neden
    1. eskişehir
  • sahipleri gümülcine muhaciridir. onlardaki paranın binde biri bende olsa şımarıklığımla destanlar yazardım ama soyadı kanatlı olup da mütevazi olmayan bir kişiye bile rastlamadım. en büyüğünden en küçüğüne kadar bu böyledir.

birebir şahit olduğum tek bir olay anlatayım.

8-9 sene önceydi. eskişehir ted kolejinin anaokulu öğrenci ve velileri için düzenlediği bir piknik etkinliğine eti'nin sahibi firuzan kanatlı da atlarını yollamış, çocuklar binsin diye. çocuklar sıraya geçiyor, sırası gelen bir ata binip görevli eşliğinde atla bi tur atıp geliyor. neyse yeğenimle baya bi bekledik sıra gelsin diye. sonunda önümüzdeki çocuğa geldi sıra. dönüp bize dedi ki "gelen ata siz binseniz ben bir sonrakini alsam olur mu"

çocuk firuzan kanatlı'nın oğluymuş ve çocuğun en sevdiği atı da bir sonra gelecek olan atmış.

5 yaşındaki çocuk kendi atına binmek için sıraya girmiş amk. onun yerinde ben olsam cüneyt arkın gibi iki ata birden binip sağa sola ok fırlatırdım.
  • eti çok uzun zamandır alışveriş yağtığım tek marka.
  • ben zaten etiden başka bir markayı çok nadiren tükettiğim için bana uyacak kampanyadır. eskişehir'deki her şey güzel ayrıca!!

eti eti eti
  • eti ürünlerinin isimleri çoğunlukla türkçe'dir. rakibi üflerinkiler ise tarzanca.
hesabın var mı? giriş yap