• bir kadının yapabileceği en büyük hata.
  • sadece sinemalara özgü bir olaydır ...
  • gri eşofman altına çekip evde boş boş oturacagına, taşın altına elini atta gül gibi geçinin
  • hataymis valla.
  • eğer aşıksan, onun yanında iken mutluysan düşünmeden yapılması gerekendir. fakirlik ne ki? sen de çalış, o da çalışsın, 5 değil 1 çocuk yapın olsun bitsin. hayat dediğin şey etiketine bakmadan bir şey alabilmek değildir. mutluluk da bu değildir.

öyle yıllarım oldu ki hiçbir şeyin etiketine bakmaya gerek duymadım, istediğim her şeyi alabilmemi sağlayacak bir gelirim vardı. ama mutsuzdum. çünkü yapayalnızdım.

şimdi yaptığım seçimlerden ötürü orta gelirli bir insanım. bir gün evlenecek olursam bu kararımda paranın etkisi olmayacak. asla da pişman olmayacağım.

edit: buldum kendim gibi birini. fikrim hiç değişmedi. gönüller bir olsun.
  • varsıl bir ailede büyümüş anneannemin yaptığı. hayatımda gördüğüm en mükemmel evlilik onunkiydi.

edit: erken yaşta evlenilen zamanlarda 24'üne kadar bekleyip, bütün taliplerini elinin tersiyle itip en sonunda bir işçi olan dedeme gideceğim diye tutturması da cabası. bayağı güzel de hani gençliği.
  • para karşılığı ilişki yaşayan türk kızlarının yapmiçağı şeydir.

sonuçta hepsinin bir fiyatı var.ödemek gerek

ah birde oral yapmayı öğrenseler.
  • olabilir.

ınsan iliskileri maddiyata değil maneviyata dayanmalı. sırf zengin olduğu için kimse kimseyle bir ömür geçirmemeli. bunun adı evlilik olmaz.sevgi olmadan huzur olmaz. gönül kimi severse aşk onda güzeldir a dostlar. değil mi ki aşk sefaya da cefaya da eyvallah diyebilmek. oyleyse...
hesabın var mı? giriş yap