• canı gönülden desteklediğim kampanyadır. uzun zaman önce bütün alakamı kesmiştim çünki bu bankanın bana çektirdiklerini bir ben bilirim bir allah.
    inşallah bütün ülkeye yayılır.
  • artık müşteri temsilcilerinin bile uzatmadan, zorlamadan işlemi gerçekleştirdiği eylemdir. hayatımda ilk defa 3 dakika içerisinde kredi kartı iptal ettirdim.
  • bu bankayı tüketici hakem heyetine vermiştim ve 10 yıl geriye dönük hesap işletim ücretleri ve kart aidatlarının yasal fazileriyle iadesine karar verilmişti.

delikanlılık bende kalsın diyerek önce iyi niyetli bir dilekçe verecektim ama şimdi direk icraya verip parayı çatır çatır almaya karar verdim.

sözlükteki izmirli avukat arkadaşlara selam olsun.
  • konut kredisi ödememi yapılandırarak başka bankaya kaydırarak destekleyeceğim eylem. sadece kart kapatmak değil kredi ödemeniz varsa bunları aktararak daha büyük zarara sokabilirsiniz kendilerini.
  • alternatiflerini birilerinin bildirmesi gerekir. ben de kapatacagım iyi seçenekler için sozlukculerin mesajlarını yada bkzlerini bekliyorum.

kapatılacak hesapların sebebidir.
  • borsadaki bugunku dususu giderek artmaktadir.
  • canli bilgi. harbiye subesinde para sikintisi baslamis. merkezden takviye para bekleniyomus ve sadece hesabi subede olanlara odeme yapiliyor
  • eşimle beraber altında bulunan hesabımızı 3000 tl zararına kapatarak destek verdigimiz kampanya. zaten altın'ın olacağı yok 3000 feda olsun ps 4 hayal olsun amk.
  • sahibi olduğum marka-patent danışmanlık ofisinin aylık ortalama yüz bin tl hacimli garanti bankası hesabını kapatmış bulunuyorum. direnişe emek veren ve meydanda omuz omuza gaz yediğimiz halde tanışamadığım tüm kardeşlerime saygıyla duyurulur.
  • 3 adet garanti, toplamda 14 adet kredi kartımdan hiçbirisini, etrafı yıkıp dökerek iktidar olacağını zanneden mallar istiyor diye kapattırmayacağım bir kampanya...
hesabın var mı? giriş yap