• kötü bir oyun olmasını beklerken şaşırtmış ve berbat bir oyun olarak karşımıza çıkmış assassins creed: gotham gibi oyun. yaklaşık 25 saat oynadım. içi boşaltmış bir arkham oyunundan fazlası değil, ama dövüş mekaniği idare eder. bir inceleme videosu yaptım şuradangotham knights inceleme gibi göz atabilirsiniz diyor ve a plague tale requiem oynamaya gidiyorum.
  • (bkz: court of owls) gibi bir hikayeyi yan karakterler olan batgirl, robin, nightwing ve red hood ile çarçur eden oyun.
  • taze taze duyurulan oyun. yapımcı koltuğunda (bkz: batman arkham origins) isimli ortalama diyebileceğim batman oyununa imza atan warner bros. games montreal var. 2021 yılında çıkacak ve (bkz: court of owls) ana düşmanımız olacak.

oyunda batman adı geçmiyor zira biricik yarasamız, yürüyen karizma batman ölmüş. onun yerine adaleti artık batgirl, nightwing, red hood ve robin temin edecek. sırf bu yüzden beklentim dibi gördü bu oyuna dair. ben batman istiyorum kardeşim. ha bir de online co-op olacak ve düşmanların üzerindeki seviyelerden ve hasar pop-up larından anladığımız kadarıyla rpg ögeleri de içerecek. umarım servis tabanlı, sürekli aynı haltı yiyip durduğumuz loot oyunları gibi olmaz. arkham serisi ile gelmiş geçmiş en iyi batman oyunlarına imza atan (bkz: rocksteady studios) halihazırda online (bkz: suicide squad) üzerine çalışıyor. anlaşılan adam akıllı hikayeye sahip yeni bir single player dc oyunu göremeyeceğiz. yine kapitalizm kazandı, yine sürekli aynı haltı yemekten inanılmaz haz duyan casual mobil geymırlar kazandı. ben üzgünüm sözlük, yaram kanıyor.

umalım da yamulalım ve iki tane birbirinden kaliteli ve leziz oyunla karşılaşalım.
  • başıma bir iş gelmeyecekse çok kötü duran oyundur. özellikle sonda redhood'un kapışmasında dövüş mekaniği gerçekten çok kötü göründü gözüme.
  • her siki rpg yapalım furyasına düşmüş oyun. nightwingin leveli mi olur? siradan bir thug daha mı tecrübeli?

çıkmadan yorum yapmak pek doğru değil ama arkham oyunlarının gazıyla ön sipariş geçerdim level olmasaydı. lakin hem level muhabbeti hem de yayınladıkları her videoyla daha kötüye gittiler. bu kadar reklam yapma ihtiyacı bir sorun olduğu izlenimi veriyor bana. aynısı forspoken denen oyun için de geçerli. bir fragmanla güzel bir beklenti oluştu. habire combat videosu paylaştılar. ya anladık kardeş, biraz da bana bırak da kesfedeyim, görünce etkileneyim. son şehir videosuyla tüyü dikti zaten. çok ruhsuz hissettirdi.

lan gowa adamlar blades of chaos koydular. adi geçmedi. oyunun ortasinda öğrendik harika bir sürpriz oldu. çok gaza gelmiştim. yeni oyunla ilgili de iki video çıktı, toplasan 6 dklik icerik paylaştılar. ona beklentim daha yüksek. içerik göstermeye ihtiyaç duymuyor adamlar.

neyse, eski arkham serisinin üstüne anlamlı bir sey koyamaz gibi geliyor. hani benzeri olur, indirimde alır oynarım. berbat olmaz. ama iyi de olmaz. iyi bir süper kahraman oyunu yerine cerezlik aksiyon oyunu olur muhtemelen. umarım yanılırım da mis gibi oyun oynarız.
  • rocksteady yapmadığı için hiçbir anlamı olmayan, arkham origins'i yapmış olan wb montreal tarafından geliştirilen co-op'umsu oyun. gerçi rocksteady'de co-op suicide squad oyunu yapıyor. neyse böyle böyle dandik oyunların yapın ki bize de senede en fazla 2-3 tane oynayacak oyun çıksın, hangi oyunu alacağız diye kafamızı fazla yormayalım. mesela 2022 yılı içinde çıkan almaya değer oyunlar* şunlar; elden ring, horizon forbidden west. bir de god of war çıkınca yüksek ihtimal o da almaya değer bir oyun olur.

ben tüm benliğimle inanıyorum ki oyun firmaları para kazanmak için değil de gerçekten iyi bir oyun yapmak için yönetilse daha fazla para kazanırlar.
  • bir yanda arkham gibi allahın lütfu, diğer yanda bu allahın cezası.
  • grafikleri gectim ziplama ve dövüs mekanikleri o kadar berbat ki... 2022 yilinda cikardiginiz oyunda yapa yapa bunu mu yaptiniz amk? bildigin ps4 ilk sürüm oyunu olmus bu.
  • cw tarafından dizisi yapılacak. wb dc karakterlerine tecavüz etmeye devam ediyor anlaşılan.
  • metacritic'te;

pc için 61,
    ps5 için 70,
    xbox series x için 69 inceleme puanlarıyla açılışı yapmıştır.

görünen köy kılavuz istemez aga, hadi bakalım co-op saçmalıkları tüm türlere, tüm popüler kültür ögelerine karıştırmaya devam. josef fares diye bir adam var, co-op oyun yapıp yılın oyunu ödülünü kazanıyor, bir de bu paragöz firmaların yaptıkları co-oplar var.

oyunu oynamadan bir yorum yapmak doğru değil ama bu oyunun böyle olacağı en baştan belliydi, aynı marvel's avengers oyunu yapıp live service olacağı söylendiğinde de belliydi, yarın bir gün çıkacak kill the justice league oyununun da ne olacağı belli olduğu gibi. gerçi o oyun rocksteady'den ötürü oynanış anlamında iyi bir şeyler sunabilir.
hesabın var mı? giriş yap