473 entry daha
  • insan olarak kendisinin çok tatlı birisi olduğunu düşünmekle beraber artık "x yerde ne yenir, y yerde dünyaları yedim" videolarında samimiyetine inanmıyorum. dünyanın en çöplük midesine sahip bir insan da olsan yediğin her şeyi beğenmen mümkün değil kardeşim, her gittiğin yere "oo çok süper, kesin buraya gelin" diyorsun sana göre o zaman şehirdeki her yere gidip her şeyi beğenmeliyiz.

beğenmediği yerleri ise "insanları ekmeğinden etmeyelim" mantığıyla kesip videoya koymuyor olma ihtimali de var ama ben bunu da mantıklı bulmuyorum. o adam ekmek parası kazanıyorsa normal müşteri de parayı samanlıkta balya ile saklamıyor, hepimiz bir şekilde paramızı kazanıyoruz ve harcadığımız paranın karşılığını almak istiyoruz. bana paramın karşılığı olarak çöp gibi hizmet sunan bir işletme ile karşılaştıysan da onları da yayınla.

benzer bir şekilde bir yemeği ucuza getirmeye çalışıp marketten abuk subuk markaların ürünlerini alıp da onlarla yemek yapmaya çalıştığı videolarda da "off süper olmuş, biz bu işi başarmışız" demesi saçma geliyor, aldığın kalitesiz ürünün tadını almamak için yemeğin içine attığın baharat ve koyduğun yancı yemekleri ne yapacağız?

dediğim gibi, seni severim eser, tam oturup dost olunacak adamsın ama bu korkaklığın yüzünden artık samimiyet hissedemiyorum bu tarz videolarında.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap