• son günlerde ortaya atılan iddia.

http://www.haberdesin.com/…emetin-kulagina-da-gitti
  • demet akalin'in kulagina gitmesi daha muhim, en az 3 yaz mevsimi daha turk pop muzigi ana temasi belli olur.
  • demet akalın'ın kariyerinde ikinci kırılma noktası olacaktır. bundan sonra şarkılarının "yazıklar olsun" modundan çıkıp "ben demiştim sana", "aldın ahımı alırlar ahını", vb. bir moda girmesi kaçınılmazdır.

hepimize geçmiş olsun, ama bakın serdar ortaç'ın stilinde en ufak bir sapma yok onunla idare edin.
  • kariyeri son yıllarda serbest düşüş halinde seyreden ve bu gidişle 2-3 seneye azalarak bitecek olan demet akalın'ın yükselme devrini başlatır.

bundan sonraki şarkılarında "ben demiştim geldin mi sözüme? alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste" gibi sözler maalesef artık kaçınılmaz...

ulan ibo hadi kendini çoluğunu çocuğunu düşünmedin, 70 milyondan ne istedin..
  • "yuva yıkanın yuvası olmaz" sözünü hatırlatmıştır, evet.
  • demet akalın'ın

kocişimi koluma takarım
    bodrum'da tatilimi yaparım
    olmadı bi de reklamlarda oynarım
    gördüğün gibi çok pis nispet yaparım

şeklinde yaza damgasını vuracak müthiş şarkılar yapmasına neden olucaktır.

edit: melodisi nasıl olucak diye soran arkadaşlar...tabiki de bunu da düşündüm asdfafdgad olm zaten bütün şarkılarının melodisi aynı. siz başlayın tempolu söylemeye gerisi gelir zaten...
  • demet akalından ayrılmadan kısa süre önce ayşe armana demet akalın için hayatımın aşkı temalı bir röportaj veren ibrahim kutluayın insanı hiç şaşırtmayan aldatma hikayesi.
  • demet akalın temalı esprilere benim de katılmama neden olmuş olay. nedense hala ibrahim kutluay denilince 90'ların başını bilinçli yaşamış gençlerin aklına demet akalın geliyor hep.

demet akalın hemen yeni bir şarkı siparişi vermiştir.

gördün mü aldattın benden arda kalanları
    artık hayat sana dar bırak kanatlarımı
    yitik yeni aşkların eritti potalarını
    magazine malzeme ol patlatsın yalanlarını.
  • demet akalın'ın oğuz yılmazla düet yapmasına neden olabilir.

(bkz: gördün mü-remix / oğuz yılmaz ft. demet akalın)
  • bu yıl başımıza gelen en kötü olay olmuştur. depremden yada siyasi problemlerden daha çok önemlidir. ailemin tadının kaçmasına neden olması bir yana tüm türkiyenin iş hayatınını da etkilemiştir. ağız tadı kalmadı artık be sözlük.
hesabın var mı? giriş yap