• ekrem imamoğlu'nun pizza dükkanına giderek tokatladığı gencin cexaplılar tarafından linç edilmesi olayıdır. eşi, çocukları yolda çevirilip tehdit ediliyormuş, evini değiştirmek zorunda kalmış. işyerini devretmek zorunda kalmış. abisi mobbing görüyormuş. bütün bu olanlar sadece ekrem'i dinlemek istemediği için.

"ekrem’le tartışan genç işyerini devretmek zorunda kaldı. eşini ve çocuğunu yolda çevirip tehdit ediyorlardı. şimdi oturduğu evden akrabaları dahil taşınmak zorunda kaldı. kimlik değiştirecek duruma getirdiler"

"salı günü hastaneye gitti. doktorlar tanıyıp kötü davrandı. abisi belediye şirketinde çalışıyor. ona da mobbing başladı. olayın olduğu ilk zamanlar abisinin evini hdp’liler taciz etmişti.
    her olayı takip edip yardımcı olmaya çalışıyoruz."

ben şimdi merak ediyorum, biz belediye başkanı mı seçtik?

mafya mı?
  • "imamoğlu'nun tokatladığı genç"ten sonrasını okumadığım troll (bkz: furkan bölükbaşı) uydurması.

lan siz ne çeşit bi arsızsınız. utanmazlık, ahlaksızlık içinde yüzerken bir de adama iftira atıp insanlıktan bahsediyorsunuz. önce evriminizi tamamlayın sonra konuşun.

edit imamoğlu: bkz

edit imamoğlu 2: entrynin bu kadar fav almasına takılanlar olmuş. mesele entrynin bu kadar fav alması değil. mesele iftiracı, kişiliksiz, şeref ve haysiyet yoksunu insanların iftiraları ile sözlüğü bulandırması. o kadar görüntüye rağmen hala çıkıp bir insanı "bilmem kimi tokatladı" diye lanse ederseniz, göz göre göre yalan söylerseniz ve ne çeşit bir mal ve maşa olduğunuz zaten biliniyorsa, şereften uzak şahsınıza giydirilen basit bir entry bu kadar fav alır.
  • yetmez. acilen akdeniz üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde prof.dr. ömer özkan tarafından yüz nakli yapılacak duruma getirilmelidir.
  • eğer doğruysa çok sevindirici haber. bu ve bunun gibileri arabistan çöllerine kadar böyle böyle püskürtmek lazım.

yetmez ama evet.

edit: yalan olduğu bariz haber. hastaneye gitmiş de doktorlar tanıyıp serum falan takmamış. sallamanın da bu kadarı. yine mağdurlar çok şükür :)

edit2: evladım salak mısınız? küfürlü falan mesajlar geliyor. troll sıçmığına böyle cevap verilir. aptal aptal adamları savunmayın bana. herif gözünün önündeki görüntüleri izlemeyi reddeden iftiracı sığırın tekiydi. benim tepkim bu tip yalancı ve iftiracılara. yoksa herkes her şeyi düşünüp istediği ideolojide istediği yerde yaşayabilir. ama gerçeği görmezden gelen bunun gibi iftiracı provokatörlerin bu ülkeye gram faydası olmadığı gibi zararı var. yalancı ve iftiracıysanız üzerinize alınabilirsiniz zira sözüm sizin için de geçerli. yallah arabistan’a.

edit3: vallahi siz eğitilemezsiniz! entry’i dine imana reislerine ideolojiye bağlayanlar mı dersin, ana bacı gidenler mi? geri zekalılığınızı kendi adıma tescil ettim bugün. ben herifin kötü niyetinden, eğitimsizliğinden, ön yargısından, körlüğünden bahsediyorum ama siz nerdesiniz. bir de ülkeye ne faydan var diyenler olmuş. benim bu ülkenin askeriyesine, şehitliliklerine, alt yapısına, diplomasisine mesleğim gereği çok faydam oldu merak etmeyin. benim keyfim gayet yerinde tek düşüncem ülkenin güzel insanlarının ve en azından sizin çocuklarınızın daha güzel bir hayat sürmesi. bunun için beyinsiz, düşüncesiz, cahil ve geri zekalılardan kurtulmamız şart. kendinizi bu güruhta görüyorsanız üstünüze alınabilirsiniz. :)

edit4: mesajla hümanizm bahsedip, bana küfür eden ibnelere sorarım; biz sırf görüşümüzden dolayı hakaretlere uğrayıp terörist ilan edilirken, ırak, suriye bize istikamet gösterilirken neredeydiniz? sizin samimiyetsizliğinize fetönün siyasal yapılanması girsin. yabancılamazsınız hiç olmazsa.

son edit: bol bol kitap okuyun. okuduğunuzu anlamanıza faydası olur.
  • kaynak bir dünya markası, doğru-tarafsız-ilkeli haber kaynağı denince akla gelen ilk isim eminimsi olduğu için inandığım hadise. benim için eminimsi 1, a haber 2.sırada gelir.
  • ben orda tartışma görmedim,bir tane sabit fikirli zırtapoz bik bik ötüyordu,gözlüklü olansa inatla meramını anlatıyordu
  • mağduriyet yükleniyor.

edit: tabi lan manyak mısınız yolda görsem laf atarım

-şşş pizzacı hülooğ
    -hamuru incelt hamuru.
    -eldiven tak annadın mı?
  • mağduriyetin sözlük anlamını oluşturan topluluk bunu söylüyorsa;

(bkz: kesin yaşanmıştır)
  • linçli olarak akp reklam filmlerinde oynamıştı artist
hesabın var mı? giriş yap