• müziğini bilmem dinlemem ama neredeyse girilen her entry çirkin kelimesi barındırıyor. ne oluyor yahu gayet bakımlı ve paralı dilediğini yapar. beğeneni var. müziğini yerden yere vurun ama dış görünüş çok acınası. ayrıca şurda gayet tatlı bir kız mevcut : (bkz: hülya avşar show)
  • 2017 yılının en iyi çıkış yapan şarkıcısıdır.
  • çekici kadındır. "hayır" diyen beyler de kendinden şüphelensin amk ne diyeyim.
  • hayır diyen erkeklerin kendisinden şüphelenmesine gerek yok. kimine göre çekicidir kimine göre değildir. bu kadar basit.
  • hayatımda gördüğüm en itici kadın. muhtemelen daha iticisini görmeye vefa etmez ömrüm. gg oluyor mu bilmiyorum ama resmen çirkinlik abidesi kendisi. hani o herşeyin anlamsızlaştığı soru var ya. ona bile yanıtım olumsuz.

edit: kelime anlamını yanlış kullanmışım uyaran arkadaşlara teşekkürler.
  • çekici diyenleri falan görüyorum. kardeş bu nasıl yokluk?
  • aşırı derecede maskülen bir kadın. yani çok erkeksi tavırları var. ya da sadece bana mı öyle geliyor? bilemiyorum altan...
  • çekici diyen arkadaş ferhat olsa dağı şirine kavuşmak için değil abazalıktan delerdi herhal.
  • sesi ve yorumu çok güzel ama tavırları onu çirkin ve itici yapıyor ayrıca başarısız bir burun estetiğini de unutmayalım...
  • aşırı zayıflamış şarkıcıdır. yakışmamış bu kadar zayıflık, vücuduna göre kafası kocaman kalmış. nedir bu 0 beden sevdası anlayamıyorum bir deri bir kemik kalmak kimseye yakışmıyor bence, insanı çirkinleştiriyor.
    ayrıca itici olan fiziği değil, konuşması hal ve hareketleridir.
hesabın var mı? giriş yap