• --- spoiler ---

derici’nin söz ve müziği çağrı telkıvıran imzası taşıyan eserinin sözleri bir sakız markasının paketlerine yazdırdığı maniden oluştuğu ortaya çıktı.

‘tektaş’ şarkısının girişinde yer alan “yıldızlar yanında sönük, aşkı kalbi kadar büyük, bir gün kapımı çalacak, elinde tektaş bir yüzük” sözleri bir sakız markasının 2012 yılında piyasaya sürdüğü paketlerinde yer alıyor.
    --- spoiler ---

insanlarımız, televizyonlarımız, sanatımız,sanatçımız bu kadar rezil olduktan sonra sakız manileriyle trilyonları götürenler de bize müstahaktır. rezilliğimizde boğuluyoruz.

http://t24.com.tr/…arkisi-sakiz-manisi-cikti,413610
  • başka ne çıkacaktı ki? rilke'den mi alıntı yapacaktı? seviye bu işte, çiklet falını araklıyoruz artık.
  • sakız manisi çıkmaması daha büyük bir haber olurmuş.
  • irem de kenan dogulu gibi cocuk tekerlemelerinden sarki yapsa kimsa anlamazdi
  • söz yazarının daha evvel falım için mâni yazdığı ortaya çıkarsa şaşırmam.
    çünkü ortamda ne kadar piyasa pop şarkısı varsa, alayının sözlerinden ancak 50 kuruşluk sakız manisi olur.
  • bence sakız manileri çokta kötü değil
  • hohaha hiç şaşırmadım dediğim hede.

bu kadar kezban bir kadından avrupai bir iş ahlakı falan mı bekliyordunuz?

yalnız çok güldüm lan hohaha
  • yani nazım hikmetin veya orhan veli'nin bir dörtlüğünü besteleyeceklerdi de hanımefendi bunu seslendirecekti sanki.hiç de şaşırtan bir durum değildir
  • normal karşıladığım durum.
    her sesi güzel sanatçı sanat yapacak diye bir mecburiyet yok sonuçta. irem derici'yi tv de gördüğümde tahammül esemiyorum o şımarık hareketlerine, ağzını aça aça gülmelerine bu sebeple artık şarkılarını da dinleyemiyorum.
    ne kadar arsız bir kadın allahım! bence sesi çok güzel ama hal ve hareketleri dinleyici kaybettiriyor kendisine.
hesabın var mı? giriş yap