• erkeklerle yarıştığında anca 462. olabilen lia thomas isimli adamdır. bu abimiz herhangi bir cinsiyet değişim operasyonu geçirmemiş hatta halen kadınlardan hoşlanıyormuş. bir sabah kalkıp "artık kadın gibi muamele görmek istiyorum" demiş, o kadar. yani o kadar kadının emeğini gaspetmiş. sjw, woke, political correctness akımlarının ne kadar salakça olduğuna dair güzel bir örnek
    https://twitter.com/…?t=s3yn8sjz2aaijtbll9xwxa&s=19
  • trans sporcular olimpiyatlardan men edilmeli yoksa kadın sporu diye bir şey kalmayacak.
  • dünyada ve türkiye'de temel sorun aklı başında insanların aptallar kadar cesur olmaması. sonuç olarak da bu tip saçmalıkların ardı arkası gelmiyor.
  • düpedüz haksızlıktır. mesela trans kadınlar kendi kulvarlarında yarışırlarsa sorun kökten çözülmüş olur. hem birileri mağdur olmaz, hem de daha adaletli bir yarış olur. bundan daha iyi önerisi
    olan varsa buyursun.
  • erkeklerin kadın olmada da kadınları yendiğini gösteren sjw eseridir

yeterince kişi favladığına göre artık pek kimse görmeyeceği için yazmakta bir sakınca görmüyorum: hani "sana vuran kadına sen de vur"cular var ya? aha bu gibi karşılaşmalar bunu neden yapmamak gerektiğini gösteriyor. bu dallama normalde erkeklerle yarışırken 400üncü falan olan, sikko bi sporcuymuş. ona rağmen ömrü boyunca sporla uğraşmış kadınlara nal toplatıyor. bunun gibi bi dövüşçü fallon fox vardı, silikon taktırıp "ben kadın oldum" diyerek tamika brent'le dövüşe çıkıp kafatasını parçalamıştı. tamika açıklamasında "ben ömrümde böyle bişeyle dövüşmedim. kadın olmadığı çok belliydi" diye belirtti.

çoğu kişi kendi bunu düşünemiyor. kadınların birçoğu en tırto heriften güçsüz o yüzden bi yumrukta ölmeleri mümkün. yani tokat attı diye birini öldürmeye sebep olmak istemezsiniz diye düşünüyorum. buralarda çılgınlar gibi savunuyorsunuz ama... kimse size kum torbası olun demiyor, siktir git ortamdan uzaklaş hoşuna gitmiyorsa, kadını niye dövüyon? çocuğun sana vursa çocuğunu da döversin o mantıkla. muhabbet kuşu ısırsa onu döversin falan. git kafes dövüşçüsü ol çok açlığını çekiyosan. kendinden güçsüzü it köpek de döver.
  • yalnız kral iyi koymuş.
    işine gelince cinsiyet tercih oluyordu. saç uzatınca kadın olunup, iki tane bıyık bırakınca cinsiyet ayrımın dar kalıplarından çıkıliyordu. şimdi adam tekerlek olduğunu ilan edip "tercih ettiği" alanda yarısınca ağlamalar başlamış "aslında biyolojik erkek nasıl kadınlarla yarışır" denmiş. aynısını kadın yapsa gelip erkek grubunu yense ama tüm dünyada halaylarla kutlanır. ahahsh çok iyi oluyor bu gerizekalilara. devam lia abi attığın kulaç tokat olsun sjwlere.

not: sjw şerefsizleri yüzüklerin efendisinin içine ettiniz. nefret ediyorum sizden.
  • bunlar, kadın, erkek, diğerleri diye 3. tür olmak istemiyorlar mıydı. neden kendilerine özel bir kategori yok. resmen sporun anasını bellediler.
  • üzülmeyin, yakında kendini insan olarak tanımlayan bir balık, türcülük yapmamak adına itiraz edilmeden yarışmalara katılabilecek ve madalyasını bu arkadaşa yedirecektir
  • binlerce sene kadın haklarını erkekler yedi. bir yüz yılda bu 3. cinsiyet yesin. hahahahahah
    bu kadınlara üzülüyorum. en akıllısı bile kendilerini ezdirmeyi modernlik ve humanizm sanıyor. adam erkek işte, anatomisi,kas yapısı erkek. doğanın gerçekleri var.
  • hümanizmin bokunu çıkarınca yaşanabilecek olaydır. bir şeyi de kararında bırakın...
hesabın var mı? giriş yap