• kapadokya'da balona binme fiyatı 200euroları buluyor. bu ülke türk'e cehennem, turiste cennet. soygun düzenine birilerinin dur demesi lazım.

edit: o balon bedavaya mı kalkıyor diye özelden yazan arkadaşlar, 10 kişi binse 1 saat gezse 37bin tl para ediyor, günde iki sefer diyelim 74bin tl para. boeing mi kaldırıyorsunuz amk? delirtmeyin adamı.

edit: balona yeni binen bazı arkadaşlar 20-30 kişi olmadan balonu kaldırmadıklarını özelden iletmiş. ben hesabı size bırakıyorum arkadaşlar artık. vergi veriyor mu bu arkadaşlar bu arada elden euro mu sayıyorlar yoksa :)
  • balon fiyatlarla balon uçuşu satılmaktadır.
  • kendi vatandaşına düşman olmak böyle birşey
  • balonla uçmak şişirilmiş bir balondur.
  • turist için bile bana kalırsa 200€ yüksek bir tutar, veremezler demiyorum fakat aklı başında avrupalı bir turist fiyat performans ölçümü yapmadan eğlencesine bile para vermez. daha ziyade arapların gösteriş düşkünlüğüne hitap eden bir aktivite bu balon mevzusu.
  • koskoca ülke turist eğlendiren eğlence parkına döndü
  • 2013'ü 2014'e bağlayan yılbaşında 100 dolardı. o zamanlar 2 tl 1 dolar tabi, binebilmiştik. ancak aradan geçen bunca zamanda döviz cinsinden 2 katından fazla zam yemiş. dolandırıcılık bu.

eskiden hedef kitle avrupalı turist idi. dolayısı ile fiyatlar da ona göreydi. ancak bu fiyat bile artık hedef kitlenin çöl bedevileri olduğunu gösteriyor.
  • amme hizmeti olarak arastirdim. ingiltereyle ayni fiyata geliyormus efenim.

görsel
    mekan turkiye,fiyatlar ingiliz olmus yani.
  • kum torbası olarak bedavadan binebilirsiniz...
    tık
  • 2018 yılında eşimin doğumgünü için foto-video ve pankartlı bir aktivite satın almıştım. toplam maliyeti 3500 tl idi. şimdi normal uçuş 3700 tl olmuş.

beyler maliyetleri gözönüne alın. o uçan balonun bezi bir daha kullanılamıyor ve ülkemizde de üretilmiyor. evet alım gücünüz çok düştü bunun yüzdeyüz farkındayım. ama o şirketler de bu fiyatları şişirmiyor bilginiz olsun. kur artışı da elbette bu artışın öteki ana sebeplerinden.

not: balon şirketim yok. sadece neden pahalı olduklarına dair araştırma yapmıştım vakt-i zamanında.
hesabın var mı? giriş yap