• şu boktan ülke gündeminde yüzde gülümseme oluşturmuş güzel insandır. dünya senin hatrına dönüyor be teyzem
  • çok kötü geçirdiğim soğuk yağmurlu şu cumartesi gününü bahara çeviren teyze. hakikaten dünya şu teyzelerin ki biri de her daim gurur duyduğum annemdir hatırına dönüyor sanırım. iyi ki varsınız.
  • teyzemi tebrik eder.. kedi dünyası ile bilinmeyen bir şey söylemek isterim. kediler yaklaşık 1000 farklı şey yiyebilir yılan, fare ve bu yüzden dünyadaki en çok bulunan hayvanlardan bir tanesidir. bir kedi kolay kolay açlıktan ölmez.
    ama yinede tebrik ederim.
  • minnoş bir teyzedir. koca yüreklidir. allah onu mutlu etsindir.
  • insanlıktan tam umudumu keserken bir kahraman gibi çıkmış teyze.
    teyzem bil ki bu dünya dönüyorsa senin gibi insanlar sayesinde dönüyor.
    yoksa israfil direk o sur'u çalardı
  • hayvan sevgisini de parazitlere bağlayan varmış. teallaam. dünyada haddinden fazla insan var ve yaptığımız her metrekare yol ve yaşam alanı ile diğer canlıların yaşam yerini yok ediyoruz. dolayısı ile insanların değil hayvanların bakıma ve sevgiye ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz. bunu anlayabilmek için parazit kapmak değil biraz etrafına bakmış olmak yeterli.
  • benzerlerini yakinen tanidigimdan garip gelmeyen kisi. boyle insanlar var evet. insanoglu boyle iste. kiminin nasil bu kadar iyi olabilicegine sasirirken baska bir tarafta kotulugun kitabini yazan manyaklar olabiliyor maalesef.
  • anadolu çomarı olacak bir teyze bu kedilere bakmak yerine taşlayıp tekmeleyip kovalardı. hele makarna, kömür için oy veren, baklava izdihamında birbirini ezen asalaklarla, hayvancağızlara etin sebzenin kralını yapan gönlü zengin bu teyzemizi kıyaslamayın.

edit: lafı başka yerlere çekenler için, türk, kürt, laz ya da herhangi başka bir kökenden olması, kendini ait hissettiği zümre beni hiç ilgilendirmiyor. başlığı da ben açmadım. anadolu çomarının belli bir etnik kökeni ve aidiyeti yoktur. anadoluda yaşayan ya da istanbul'a göç etmiş anadoluluların bir kısmı çomardır, diğer bir kısmı değildir. hangilerinin çomar olduğu ilgili başlıkta örnekleriyle yeterince anlatılmıştır, isteyen gidip bir daha okusun. saçmasapan çıkarımlar yapmasın.

istediğiniz kadar reddedin, kulaklarınızı tıkayıp "la la la" diyip görmezden bilmezden gelin, anadolu çomarı vardır. taa 40-50 yıl öncesinden başlayarak sinemada, ondan daha da öncesinden başlayarak türk edebiyatında defalarca betimlenmiştir, sadece adı konmamıştır. siz isterseniz türkiye'nin gerçeklerine gözünüzü kapayıp romantik hayallerde yaşamaya devam edebilirsiniz.
  • memlekette kalan az güzel insandan biri.

anadolu insanı falan değildir. bana anlattırmayın şimdi anadolu insanını, ağzım bozulmasın. şu son yıllara rağmen hala bu romantikliği bırakmadınız.

o değilde kedilerin maşallahı var yalnız. ev kedileri bu kadar kilolu olmuyor.
  • dünya da hala güzel yürekli insanların olduğunu hissettiren melek insan
hesabın var mı? giriş yap