• öncelikle (bkz: succession)

sözlerime why o why diye başlasam benden çok tiksinir misiniz? zira ellerimi göğe doğru kaldırıp” nedennnn, nedenn hep bu yaralı kuşların tarafındayım yarabbi, bir kez de güçlünün yanında olayım” diye bağırasim var. bu kafayla kendall gibi ben de asla shakespeareian/king learian vahşette bir roy olamazdım.

roy hanedanı’nın ortanca oğlu kendall, ailede vicdan kırıntısı taşıyan tek birey olduğu için mi yoksa, çok zengin olduğu halde hala bir dakikalık huzur bulamadığı için mi bilinmez, jaws efendi denilebilecek babası ve birer minik camgöz olarak yetişmekte olan kardeşlerinin arasında sempatimizi hakeden tek karakter olarak bizi her gün depresif bir varoluş krizine soksa da, hepimiz “onu sevgimle iyi edeceğim diyen salak kız” misali yaralı kanatlarını sarmak için sıraya giriyoruz. bu, insanın aslında merhamet etmeye daha eğilimli bir yaratık olduğunu mu gösteriyor? kendall yoksul olsa aynı boyutta kitlesel sempatiye layık görülecek miydi, işte onu bilemiyorum.

(bkz: jeremy strong)
  • dizinin başından beri kendall' ın takımındayım. harika bir karakter. içinde resmen kendimi görüyorum. hata yapıyor. kendisiyle alay ediliyor. ama asla pes etmiyor. adam ölse bile tekrar diriliyor. ve kesinlikle insan olarak iyi bir insan. kendisini kral olarak görmek istemesi biraz gıcık gibi görünse de açıkçası bu leş ailede gıcık görünmesi benim için artıdır. shivcilerden iğreniyorum. aranızda eğer tomcu varsa ona da yazıklar olsun. romancılar gidip pencere kenarında 31 çekebilir. ölene kadar kendall lan.
  • (bkz: ali koç)
  • (bkz: aşık olunan dizi karakterleri)

jeremy strong'un süper performansıyla kısa sürede ikonik hale gelmiş hem ezik hem de hayvan gibi karizmatik karakter.

rüyalarımda kendall roy'un iş bitirici karısıyım, logan'ın 1 numaralı adayıyım ve bütün servetini yiyorum lol.
  • rap performansı, ceo performansından çok daha başarılıdır.
  • su hayatta kendimi en yakin hissettigim dizi karakterlerinden.

hep bi kendall looking sad havasi var, kendi dogumgunu bile bok gibi gecmistir, hep bi mutlu olacak gibi olup olamamistir, hep upside down bi hali vardir.

ı feel you my dear ken <3
  • yazılmış en iyi karakterlerden biri. izlemekten büyük bir keyif duyuyorum. teamkendall olarak bu diziyi tamamlarım diye düşünmekteyim kendallcığımdan başka bu koltuğu hak eden biri olamaz!
    --- spoiler ---

babası için rap yaptığı bölümü ya da göle düştüğü bölümleri nasıl unutabiliriz ki
    --- spoiler ---

igde kendallislookingsad diye bir hesap var bakmanız tavsiye olunur.
  • yalnızlığın somut, vücut bulmuş hali olan succession karakteri. her ne kadar babası logan "fuck off" roy'a yaptığı yanlışları olsa da, kendisine yapılanlar daha fazlaydı. üzülme aslanım senin de yüzün güler... zenginler için üzülüp eppek arası domates peynir yaparım.
  • şimdiye kadar izlediğim dizilerde en aşık olduğum kurgusal karakterlerden biri. jeremy strong'un o üzgün gözleri; "ah kendall üzümlü kekim benim" deyip onu pışpışlama, o uyuyunca kredi kartını sıfırlama ve nyc sosyetesiyle partileme isteği uyandırıyor. *

bana ara ara jesse pinkman karakterini de anımsatıyor. aynı bağımlılıklar, saçma sapan kadınlara saçma saplantılar, ustasına tapma ve öldürme arasında gidip gelmeler.

beyerdynamic kulaklık kullanır, jetinde veya arabasında beastie boys ya da run the jewels dinlerken seksapelinin zirvesindedir. duygusaldır, bir o kadar da soğuk kanlı bir delidir.

kısacası sağ gösterip sol vurur. kendall benimle evlen!

(bkz: team kendall)
  • succession 1. sezon finalini bitirdim. bu adama bırakın koskoca waystar holding'i, 10 tane koyun emanet edin, kaybeder gelir.
hesabın var mı? giriş yap