• link

birbirlerini tanidiklari goruluyor. daha once birine tokat atilmis. bu kadar ucuz olmamali insan hayati. 2016'da baska bir cinayeti var diye okudum.
  • öldürmeyi bayıltmak zanneden yeni bir nesil türedi. çünkü cezası o kadar. emeği geçenlere hayırlı olsun.
  • (bkz: turk ceza kanunu) türk ceza kanunu ; yasalar mağduru değil suçluyu koruyor.
    edit:adam suç makinesiymiş; öte yandan mustafa g.’nin, 2 haziran 2016 yılında karamürsel bey mezarlığı yakındaki bir kahvehanede tartıştığı müjdat kocabaş’ı bıçaklayarak öldürdüğü ve şartlı tahliye ile cezaevinden çıktığı aktarılmıştı.
    adamın diğer cinayetini buldum http://www.karamurselaktifhaber.com/…tutuklama.html
  • davranmasa da o arabadan canlı çıkamayacaktı o belli
  • adam öldürmeyi kafaya koymuş belli, emri almış ne yaparsa yapsın o arkadan ateş edecekti. organize şekilde kurgulamış. taksici gel yanına gidelim öyle bir olay yok diyor ama adam gidecez vs şeklinde geçiştiriyor. inşallah hakettiği cezaları alırlar.
    hem emri veren hem tetiği çeken.
  • 2016 ' da birini öldürüp 2 yıl sonra şartlı tahliye almış. ee senin hukuk sistemin birini öldüren cani bir insanı 2 yıl sonra tahliye ederse,bu cani " ne de olsa birini öldürsem 2 yıl yatıp çıkıyorum. canımın istediği , sinirlendiğim birine yine sıkar onu öldürüp 2 yıl yatar çıkarım " demiştir.
  • sorunları, sakin, sakin konuşarak çözmek de "aileden ve çevreden" alınan terbiye ile ilgili!

(bkz: öğrenemediklerimiz)
  • uyusturucu madde etkisinde cinayet isledigini soyleyip ilk durusmada serbest birakilacak olan katilin isledigi cinayet.

turkiyede 2 bira icip birini olduruseniz, kendimde degildim haberim yok aaa ben mi yapmisim deyip beraat edebilirisiniz.
  • yaşamak için yapması gerekeni yaptı fakat yeterli olmadı.
    silahı sıkmasını engelleyebilseydi belki canlı çıkacaktı. (bkz: su testisi)
  • azmettiricisi olarak cemal, eşi vs. çevrelerinin de dahil edilmesi gerek olay
hesabın var mı? giriş yap